Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most csak engem szivattak...

Most csak engem szivattak vodafoneban vagy tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

Múltkor bementem vodába iphne6-ot akarok venni.

Egy forintért szerettem volna kihozni, de mondta a gyerek hogy csak úgy tudom kihozni hogy ők elküldik hitelelbírálatra és lehet kérnek 60.000 forint előleget, de lehet hogy nem, és hogy ő ezt nem tudja megmondani.

Na de ez milyen már? Most akkor honnan szedjek 60 ezret hirtelen ha azt küldik vissza hogy kell fizetni?!


köszi

20/L


2016. okt. 13. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szóval 200ezres telefont akarsz, de nem tudsz kicsengetni hozzá 60ezret. Amíg fizeted a részletet meg száraz kenyéren és vízen élsz gondolom. Jár a keksz.
2016. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdés

Senkinek semmi köze nincs hozzá

:)

2016. okt. 13. 10:52
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Igen, van ilyen. Az is egyfajta hitelbírálat, hogy ki tudsz-e fizetni 60000-et. Nyilván lenne olyan telefon is, amire nem kérnek ilyen előleget (kauciót), de az nem egy 200k-s teló lesz, hanem 20k-s. Ez minden cégnél így van. Főleg fiatal, első előfizetőktől szoktak kérni ilyet.
2016. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
nézd már a kis ribi hogy menőzni akar az iphonnal, hátha úgy több bré megy a lyukba :D persze lóvéja az nincs
2016. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Jó nagy hülye, aki elhiszi, hogy 1 forintért tényleg hozzá vágnak egy 200 ezres telefont.
2016. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Nyuszika, azt ugye tudod, hogy 1 forintért nincs semmilyen telefon? Komoly havi részletek vannak a havidíjon felül. De ha ennyire nem vagy képben , akár a neten is megnézheted a vodafone saját oldalán.

Mit gondoltál, kötsz egy előfizetést, kapsz hozzá egy "ájfont" aztán öröm boldogság? :D

2016. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Így van, ahogy írtad. Legalábbis T mobilnál van hitelbírálat és előleg drágább telefonoknál, gondolom akkor Vodánál se viccből mondták.
2016. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked garantáltan nem fognak 1 forintért adni semmit. Negyveneseknek, 20 év munkaviszonnyal, sok éves előfizetői múlttal, normális fizetéssel már igen. Ők mondjuk nem igénylik, mert ha utánaszámolnak... de ebbe bele sem kezdek, úgysem értenéd.
2016. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen logikus. Nyilván nem adnak ki minden jöttmentnek 1 Ft-ért telefont... most gondoljuk, jó, hát ha mégsem fizeti, akkor megbüntetik... de az hosszú kiesés a cégnek is, mert pereskedés, minden egyéb, addig a teló amortizálódik, az emberünk még használja pár hónapig, megy az ombudsmanhoz, meg az RTL Klub híradóba, és sír a szája, hogy a gonosz multicég, miközben a háttérben ott 3 doboz drága cigi...


Ha meg ennyit nem tudsz kifizetni, akkor ne legyél telhetetlen és ne vegyél ájfónt.

2016. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!