Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan álljak bosszút azokon,...

Hogyan álljak bosszút azokon, akik engem kiskoromban szívattak?

Figyelt kérdés

A héten általonos iskolás osztálytalálkozó, ahova azok a mocskok is jönnek, és hozzák a családjukat. A feleségüket meg a gyereküket.

Én meg egyedül megyek, max az anyámat vihettem el. Valami jó kis megalázáson gondolkodtam. Mondjuk elmondani a gyerekeik és a párjuk előtt, hogy miket tettek velem az öltözőben, meg a wc-ben, amiért még mindig egy lelkibeteg sérült vagyok!


2015. szept. 27. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
És abban mi lenne a megalázás? Legfeljebb magad járatnád le, hogy az elmúlt 10+ év alatt képtelen voltál továbblépni...
2015. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
ezzel magadat aláznád meg, nem őket
2015. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudod milyen érzés volt, mikor négyen mentek rám az öltözőbe, mert foci közben beengedtem egy gólt?
2015. szept. 27. 21:03
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csak felejtsd el. Tapasztalatot szereztél, ennyi. A bosszúállás felesleges, csak magadat járatod el, hogy még mindig itt tartasz.
2015. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elfogom mondani a családjuk előtt, hogy mit tettek velem. Hogy tönkretették az életemet.
2015. szept. 27. 21:05
 6/21 A kérdező kommentje:
27 évesen úgy őszintén mi maradt nekem? Egy barátom se volt az osztályba. Ki szólt az érdekemben egy szót is, mikor kényszerítettek, hogy letolt gatyában flangáljak a folyosón.
2015. szept. 27. 21:07
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Az vicces lehetett...xD


Amúgy elég elbaszott lehetsz ha 13 év alatt nem tudtál továbblépni. Nem azt mondom, megértem a dühöt ami benned van, de sokan mások is vannak akiket szívattak, mégis vitték valamire.

2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Én 15 éves osztálytalálkozóra mentem csak el. Folyamatosan beszóltam, szivattam ,oltottam a két fő majmot aki régen kínzott és egyébként nem sokra vitte egyik sem iskola után. Fel is húzta magát rajta egyik és pattogott ,mondtam neki akkor gyere játsszuk le kint öcsém ha most is olyan kemény gyerek vagy. Nem mert kijönni,csak habogott pedig mondtam hogy jöhet az akkori samesza is, kettő egy ellen. Kiröhögtem és elmondtam minden gyáva beszari kutyának,aztán otthagytam őket. Nekem nagyon jól esett .
2015. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Vannak olyan dolgok akár a Btk-ban ,akár az életben, amire se bocsánat, se elévülési idő nincs.
2015. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Ez a bosszú semmit sem fog megoldani. Lehet azt hiszed, hogy úgy fognak történni a dolgok, ahogy te elképzelted, de közel sem. Elmondod mindenkinek, utána mindenki, de tényleg mindenki kiröhög majd, hogy milyen szánalmas vagy. Ez aztán a bosszú barátom. Ha jót akarsz magadnak, nem mész el. Megmondod, hogy nem vagy kíváncsi rájuk, ennyi. Amúgy pszichológus, kell neked.
2015. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!