Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek iPhone 7-et?

Ti vennétek iPhone 7-et?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 17:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
A droidodban van icloud, imessage, facetime, homekit, stb?
2016. okt. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Minden van ami kell csak mindennek van normális neve, nem ilyen ib.u.z.i meg imel.eg....... Attól még hogy hül.ye neve van még nem egyedi és nem jó!
2016. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszem hogy az androidban lenne icloudhoz hasonló valami más néven.
2016. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

A google fiókoddal meg a drive-al ugyanúgy szinkronziálhatsz, és felhő tárhelyed is van.

Annyi, hogy a google-nak nincs (értékelhető) asztali platformja, így a dolog csak android-android között működik. Talán a jövőben ez is változik, mert állítólag lesz(van) andromeda néven.

2016. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"A droidodban van icloud, imessage, facetime, homekit, stb?"


icloud...felhő tárhely már ezer éves dolog, google photos korlátlan fotó feltöltést ad, és 15GB tárhelyet.

imessage...sima üzenetküldő, ebben is mi az ami extra?

facetime...videóhívás, na bumm...

homekit...érdekesnek tűnik, de őszintén, hányan használják ki?

2016. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Na mi van kitatálsz még valami érvet, vagy beismered hogy az Apple alkalmazásai ku.rv@ra nem egyediek?
2016. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

A felhő tárhely az valóban nem egy nóvum, de azért én mindig bírtam, hogy amikor telefont cseréltem, bekapcsolás után belépve az AppleID-vel _minden_ ugyanúgy került rá, mint ahogy a régin volt. Az összes beállítás, az alkalmazás beállítások, a felvett fiókok, minden. Ez a Google-nál is működőképes? Azért kérdezem, mert nem tudom, korábban ez nem működött, vagy nagyon korlátozottan.


50GByte tárhely 0.99 euro-ért nem sok, bár tény, hogy az Apple a tárhelyet mindig elspórolja legyen szó a drive-ról, vagy a telefonjai belső tárhelyéről :-)


Az imessage az icloud-dal együtt tudja pl. azt, hogy a telefonodra érkező üzeneteket (nem csak az imessage üzeneteket, hanem pl. az SMS-t is) átküldi bármelyik, vagy akár az összes iOS/macOS eszközödre. Erre jól működő megoldást a Google még nem virított, továbbá bármelyik eszközödön fogadhatod a bejövő hívást, vagy akár telefonálhatsz is.


Ez persze nem mindenkinek fontos, vagy hasznos, én szeretem. Főleg, ha pl. töltőn van a másik szobában, és használni akarom. Pótolhatatlan :-)


Maga a messenger funkció az soha nem érdekelt különösebben, túl vegyes az ismerősök elérése, legtöbben úgyis skype-on vagy hangouts-on érhetők el, ez itt nem az Egyesült Államok.


Úgy gondolom, hogy azt azért el lehet ismerni, hogy bár az Apple mostanság nem nagyon megy rá arra, hogy valami "forradalmit" csináljon, a meglévő dolgokat jól interpretálja, sokszor jobban, mint a többiek.

2016. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

#15 #16 figyú: Adott a következő almaovis feladat: Xardrós vagy és valakinek a TELEFON számjára küldj egy internetes üzenetet, ugymond kezdeményezz chatet. Az üzenetbe pedig csatolj egy képet. A másik teló szintén xardró és nem ismered csak a számot. Na hogy csinálod?


(Nem hivjuk fel hogy kérdezzük meg a gmail címet! Úgy kezdd megoldani hogy CSAK a telefon számot ismered)

2016. okt. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"nem ismered, csak a számot"

nagy feladat mondhatom! és a viber mire való? :)))

2016. okt. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Emese, a valasz majdnem jo, csak annyi hibadzik benne hogy az eselye viberen elerni egy ramdom telefon szamot kb 10-15% (lehet tevedek, lehet hogy csak 1%)

Leulhetsz, 2-es.

2016. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!