Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses telefonnál lehet...

Előfizetéses telefonnál lehet olyat, hogy egy feltöltő kártyát teszek bele?

Figyelt kérdés
Előfizetéses telefonom van, de szüleim fizetik a havidíjat. Viszont szeretnék vele fizetni, de nem akarom őket terhelni vele, ezért arra gondoltam, hogy rakok bele egy feltöltőkártyát sim-et, amire töltök pénzt és azt használnám erre. Ilyet lehet, ha igen hogy?
2016. okt. 14. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előfizetésed a kártyádra vonatkozik. A telefont elvesztheted, eladhatod, az előfizut akkor is fizetni kell . Szóval, nyugodtan rakhatsz bele másik kártyát. csak stimmeljen a szolgáltató..
2016. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lio77 ***** válasza:
Milyen telefon?Ha független akkor még a szolgáltatónak se kell egyeznie,bármilyen másik kártyát belerakhatsz.
2016. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
T-mobilos vagyok és van benne most sim kártya, ez nem tudom befolyásol-e vmit, mert nagyon h.lye vagyok a telefonokhoz ilyen téren. Akkor ezek szerint lehetséges, ha kiveszem a sim kártyát és egy másikat teszek bele. De hol lehet venni kártyát? Azzal nem szeretnék telefonálni, csak sms-t akarok küldeni, mert így vonják le a pénzt. Aztán visszacserélném a rendes kártyámra
2016. okt. 14. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval valami emelt díjas számra akarsz sms-t küldeni?
2016. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondhatni igen. Tippmixen szoktam fogadni, abból szoktam keresni némi zsebpénzt. Benne vagyok egy csoportban, ahol van tagdíj, de nem akarok mostmár egész hónapba benevezni, mert nem lesz annyi időm erre most és szeretném csak 1-2 nap tippeket kérni és egy sms ára 500 ft.
2016. okt. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!