Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung kálváriája egy...

A Samsung kálváriája egy ipari hack következménye volt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire gondolsz?
2016. okt. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a kigyulladó telefonokra, és a második próbálkozásra
2016. okt. 15. 07:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkoztam hogy Iphone titkosügynökei vették meg csináltak vele valamit hogy robbanjon! (Pl 100 óráig futtatak rajta a legmegerőltetőbb dolgot és végig töltőn volt) és ezáltal felgyúlladni, és szétterjesztették a médiában, ezáltal ha már nem tudnak kiadni egy normális telefont, akkor már a többit lehúzzák. Befolyásolják a laikusokat.
2016. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
#3 Édesf**zom, mond, hogy troll vagy.
2016. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szirty ***** válasza:

Sajnos az akkuk gyártása (is) kompromisszumokkal jár.


Képzelj el egy háromszöget, aminek egyik csúcsa az ár, másik csúcsa a megbízhatóság, harmadik a kapacitás (teljesítmény ha úgy tetszik).

Ha nagy a kapacitása és megbízható akkor drága.

Ha nagy a kapacitása és olcsó, akkor nem megbízható (kigyullad, felrobban stb).

Ha olcsó és megbízható akkor meg kicsi a kapacitása.


Sajnos az igény ezt a hármat egyszerre feszíti, mert olcsó, nagy kapacitású és megbízható akkumulátor a kívánalom.

De a fizika a háromszög területén belülre korlátozza a gyártókat...

2016. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll, de érdekes hogy az apple fanok ezzel foglalkoznak nem az Iphone 6-os képernyőmeghalással.
2016. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Azért nem azzal foglalkoznak mert

1, Nem mostani téma.

2, Az, hogy meghajlott a telefon nem volt jó dolog, de ugyanakkor az életedre sem jelentett veszélyt.


2 év múlva már ezzel sem fognak foglalkozni.

2016. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen? Nem mostani téma??? Kibeszélt itt maghajlásról???? Olvasni kéne megtanulni b+.

Az Iphone 6-osok kijelző sorra HALNAK meg (vagy tönkre megy ,nem érzékel, nem működik, nem tudom hogy magyarázzam el egy laikusnak)

2016. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én azért gondolom, hoyg ipari hack, mertha csak bénák lettek vona, akkor ki tudják javítani, de másodszorra is "beégtek", azaz még azt se tudták mi a hiba
2016. okt. 16. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:

A Note 7 bakija mögött kapkodás állhat, nagyon be akarhatták előzni az Apple-t

https://www.youtube.com/watch?v=7BAZK5fs-aA

2016. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!