Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum hány heti fizetésedet...

Maximum hány heti fizetésedet adnád ki okostelefonra?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fizetéstől függetlenül maximum 70-80 ezer forintot.
2016. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én az Oneplus 3-at szemeltem ki magamnak, jelenlegi fizetésemmel 1 hó alatt meglenne, úgy hogy mellette megélek, kifizetek mindent a lakástól a kajáig, És még maradna is 50 ezer körül.


De alapvetően lehet beérem egy Xiaomi telefonnal, ami kb harmada árban, és nekem bőven megfelelne.

2016. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
max az egyharmadát - de az is szükségállapot volt legutóbb, ha lett volna választásom, nem veszek ennyiért telefont
2016. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fulár ***** válasza:
45%
50 papír a lélektani határ.Sajnos a nagy többség nincs olyan szerencsés anyagi helyzetben mint a második válaszadó.Sőt....
2016. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt bírom, hogy rögtön jönnek a megjegyzések, ha valaki nem minimálbért keres. Én mondjuk nem a szerencsének tudom be a fizetésem, hanem hogy jó szakmát választottam ami érdekel, sokat tanultam érte és szeretem is csinálni.
2016. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
34%
Magyarországon nem általános a heti fizetés szerintem a kérdező külföldön dolgozik és úgy érti fizetést. Egyébként olyen alacson GDP-jű orszában mint Mo. is soké' adják a bunkofonokat ha van rá kereslet. Fajlagosan olcsóbb lehet pl USA-ban japánban vagy UK-ban. Ha itt dolgozol nem drága az ájfón se.
2016. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fulár ***** válasza:
23%
Ne fordítsd ki a mondandómat!Ez nem megjegyzés volt hanem egyszerű ténymegállapítás aminek semmi köze sincs sem hozzád,sem a keresetedhez.Én csak örülni tudok neki,hogy vannak olyanok is mint te!De sajnos tényleg nem ez az átlag.Bár az lenne!
2016. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!