Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone SE,5S telefont...

Az iPhone SE,5S telefont mennyire kényelmes hosszútávon használni, főleg egy kézzel?

Figyelt kérdés
Boltban próbálgattam, de ugye ott nem tudom annyira hosszasan tesztelni, hogy érezzem, hogy kényelmes-e. Elsősorban egykezes használat miatt vennék ilyen telefont.

#iPhone 5S #Iphone SE #egykezes telefon
2016. okt. 16. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nagy a kezed akkor kényelmetlen lesz mert kicsi a telefon. de ha kisebb kezed van akkor egykezes használathoz tökéletes.
2016. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kézzel kényelmes mind a kettő.
2016. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs kis kezem, de ez az a méret, amit még kényelmesen tudok egy kézzel egyszerre tartani és nyomkodni.


A tepsi telefonok nálam már kényelmetlenek ilyen téren, egy nálam kisebb kezű embernek pedig már lehetetlen kategória egykezesen

2016. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Lány vagyok, és nem túl nagy a kezem, szóval úgy gondolom akkor ez tökéletes lesz.

2016. okt. 16. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó választás.


Ha van rá $-ed, akkor az SE-t vedd.


Bár igazából rövid távon nincs sok előnye az 5S-hez képest (mikor váltottam, akkor elmaradt a hűha faktor, persze, jobb, gyorsabb picivel, egy kicsit a kamerája is jobb), viszont ha pár évig meg akarod tartani, akkor az SE lesz a jobb választás.


A mérete egyébként szerintem tökéletes, én a tepsit nem szeretem, nem fér el a zsebben normálisan, metrón nehezebb vele.

2016. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!