Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s7 vagy Iphone 6s?

Samsung s7 vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés

Eddig olcsobb telefonjaim voltak, de most ugy dontottem, hogy elkezdek gyujteni es veszek egy csucskategorias telefont.

Erre a kettore esett a valasztas, mert ezek tetszettek meg. Elkezdtem nezni videokat ezekrol, de nem lettem okosabb, mert hol az egyik , hol a masik teljesitett jobban.

Valamint itt is neztem kerdeseket, de itt sem jutottam elorebb, mert nem indokoltak meg miert azt valasztanak.

En nagyon alap felhasznalo vagyok, mert a kozossegi oldalakon kivul nagyon nem hasznalok combos jatekokat.

Az s7-tol azert felek, mert tudjuk milyenek az Androidos telok...

Viszint a 6s-nel nagyon kicsi az akku. Tudom, van hordozhato tolto, de akkoris , az s7-nel 3000(az edge-nel 3500!)*valamilyen mertekegyseg*-es az akku

A mostani telefonomnal is az a baj, hogy nagyon keveset bir, naponta ketszer kell toltenem.

Meg orakig sorolhatnam ezeket a dolgokat...

Szoval: en egy olyan telefont keresek, ami gyonyoru kepeket keszit , sokaig birja az akkuja, nem laggol(!)

Azt hittem tobbet tudok sorolni, de vegulis ezek ami fontosak szamomra :D



2016. okt. 16. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Az Android már nem az ami 4 éve. Én az S7et ajánlom. A 6s se rossz, de szerintem a 7 az, ami az S7 ellenfele tud lenni.

Kamerában, gyorsaságban, akksiban kiemelkedő az s7.

2016. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Kamerában, akkumulátor üzemidőben egyik iPhone sem éri be az S7-et. "Laggolás" alatt nem tudom, mit értesz pontosan (a szó alapvetően késleltetést jelent, de sokan szaggatásra is ezt használják), utóbbi még ma is előfordul TouchWiz-en, de korántsem olyan rossz a helyzet, mint pár éve volt.

Szerintem S7-et válaszd.

2016. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki ossza a nézetem :D

Nekem is ugyan ez volt a gondom, nem számított milyen androidos teló volt előbb utóbb belassult, én amiatt váltottam ios-ra.


Nem bántam, akkor i6 plust vettem +jailbreak és ugyan olyan átszabható volt mint az android.

Ami hiányzik az a mappánkénti zenelejátszás.


Amit ajánlok az nem az i6s hanem az i6s plus, és abból is ha lehet ne 16gb (mondjuk mostmár 32gb min apple.com ról)

méretben vegyél hanem nagyobban.

Főleg azért mert a i6s plus kijelzője full hd/kamera stabilizációval

2016. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha nagyon alapfelhasználó vagy akkor biztos hogy szükséged van ilyen drága telefonra?

Egyébként ha nagyon muszály S7, de facebookozni egy olcsóbb minőségi telefonon is lehet.

2016. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!