Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem okostelefont?

Ajánlanátok nekem okostelefont?

Figyelt kérdés
Jelenleg rendes telefonom van, szóval nem fogok hiányolni semmilyen alkalmazást, de ha lehet, Androidos telefont szeretnék. Olyan 60-70ezer körül. Ami nekem fontos, hogy gyors legyen, stabil és hosszú üzemidejű. A fotózós, videózós része nem érdekel, de jól lehessen böngészni vele, YouTube-ot hallgatni, megnézni egy videót, QR kódot olvasni. Tudtok ilyet?

2016. okt. 17. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Motorola. LG-t meg még véletlenül se, hulladék.
2016. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

huawei p9


szerintem a legjobb ár érték arányú telefon 67-től kapsz függetlent


itt a véleményekbe is csak jókat írnak róla


[link]


[link]

2016. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Motorola,Xiaomi,Huaweik között nézz
2016. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi, Meizu háza táján kellene nézelődni. Mivel kevésbé ismert gyártók a nagyokhoz képest, és nem ölnek annyit marketingbe, ezért viszonylag alacsonyan tudják tartani az árakat. Ebben a kategóriában, amit te keresel (50-70 ezer) ezek a termékek szolgálnak a legjobb ár/érték aránnyal.


Nem Samsung, nem Apple, nem LG, és ezt itt hidd el, páran szóvá is fogják tenni, de ők leginkább 13 éves kisgyerekek, akik nem tudják miről beszélnek, és agyban leragadtak a kínai=s**r megközelítésnél.

Ha nem lenne velük tapasztalatom, lehet én sem hangoztatnám annyira, de a tömeges pozitív visszajelzés mond valamit.


Én egy Meizu m2 Note-ot hajtok több mint 1 éve, azóta is ugyan olyan beton stabil és gyors. Ez akkor volt 50 ezer. Most kb. ugyan ennyiért lehet kapni az újabb változatát, az m3 Note-ot, nagyobb akkumulátorral (4000 mAh), erősebb processzorral, több memóriával, ujjlenyomat-olvasóval, fém házzal.


5,5"-os fullHD kijelző teljesen kielégítő médiafogyasztásra, internetezésre, közösségi oldalak használatára, navigálásra. A kamerája persze nem a legerősebb, de hozza kategóriája színvonalát, és még mindig csak 50 ezer forintról beszélünk.


Barátnőm Xiaomi Redmi Note 2-t használ, kvázi ugyan az mint az enyém, árazásban is, tudásban is, plusz van benne infra és FM-Rádió, illetve kicsit erősebb a vas. Viszont ezt nem lehet microSD-vel bővíteni.


Ennek is kijött az újabb változata, Redmi Note 3 személyében. Szintén nagyobb akkumulátor, ujjlenyomatolvasó, stb.


Xiaomi MI 4C is jó választás lehet, ha az 5,5" esetleg túl nagy, mivel ez "csak" 5 colos, de minden jóval meg van áldva.


Az a baj, hogy a nagy gyártók a csúcskategóriában jeleskednek, ebben az árban sokkal kevesebbet nyújtanak, mint ezek a kevésbé ismert, ámbár feltörekvő kínai gyártók.


Nem reklám, de eustock.eu oldalon érdemes nézelődni, én is, barátnőm is, ill. más ismerőseim is innen rendeltek telefont. Garanciával, tokkal-vonóval, gyors házhozszállítással.

2016. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Én a Huawei Honor 5c-t (más néven Honor 7 lite) ajánlom. Jó teljesítmény, stabil, megbízható, és sokáig bírja az aksi, szerintem minden szempontból kielégíti az átlagfelhasználó igényeit. És a kategóriájában nagyon olcsó, csak kevés helyen lehet kapni, de úgy látom Amazonról tudsz rendelni megbízható szállítótól szállítási költséggel 50 ezerért.

Vagy pedig Huawei P9 lite, ami teljesen ugyanaz belül mint az Honor 5c, csak van rajta ujjlenyomatolvasó, ha esetleg arra szükséged lenne, meg máshogy néz ki külsőre. És ezt itthon is rengeteg helyen árulják, könnyen be tudod szerezni. Ez egy kicsit drágább, itthoni megbízható eladónál (mobilkereskedes.hu) láttam 72 ezerért.

2016. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában a Vernee Apollo Lite okostelefont tudnám ajánlani (B20 támogatással is bír), amit az Eustockból is meg tudod rendelni.

Külföldi webshopok ajánlatai alapján, itt vannak az ajánlott telefonok listája:

[link]

2016. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönöm a sok ötletet. Azt kihagytam a kérdésemből, hogy a kémprogramos mizéria miatt bizonytalan voltam a kínai telefonokkal kapcsolatban, bár én is szemeztem a Redmivel és társaival. Erről mi a véleményetek? Rootolás után nincs garancia, igaz?
2016. okt. 17. 12:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Kémprogramos mizéria?


A Meizunál pl. a rootolás konkrétan annyiból áll, hogy a beállításoknál bepipálod a root opciót. Újraindul, és már rootolva is van. Egyébként pedig bármikor vissza lehet állítani egy szoftverújrarakással bármely telefonnál. Ha unrootolod nem mondják meg, hogy valaha is rootolva volt.

2016. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A kémprogramos dologról: [link]

Bár utána mondtak olyat is, hogy a kereskedők telepítették őket, nem tudom.

Köszönöm a rootolós infót is :)

2016. okt. 17. 13:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Kereskedők voltak a tettesek, de azok is, a sufhniGSM boltok közül kerültek ki.
2016. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!