Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi számok zaklatnak...

Külföldi számok zaklatnak folyamatosan, hogyan tudok tiltani országhívószámokat?

Figyelt kérdés
Külföldi mobilszámok zaklatnak folyamatosan, Írországból, Svédországból, Németországból, Angliából össze-vissza és szabálytalan időközönként és csak egyszer csörgetnek meg Egyenként hiába tiltom, mindig újak hívnak. Ezért gondoltam arra, hogy kitiltanék egy teljes országot.

2016. okt. 18. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Gugli első találat, tovább nem keresek :)

[link]

"- Blocking by prefix ("Begins with" option)"

2016. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel.
2016. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: ez csak sima szamtiltas ugy latom, en teljes orszagot szeretnek


#2: Ez meg is, hogy segit a szamok tiltasaban?

2016. okt. 19. 20:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Beirom, mert meg hasznos lehet valakinek. Egy megoldast talaltam, ami pofonegyszeru. Felhivtam a szolgaltatom es megkertem tiltson le minden kulfoldfol erkezo hivast, a legtobb embert ugysem hivjak onnan. Termeszetesen ingyenes az egesz folyamat.
2016. okt. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!