Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPadet vagy más androidos...

IPadet vagy más androidos tabot vegyek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom melyik lenne jobb választás, van egy iPhone-om amit nagyon bírok, elsődlegesen ezért gondoltam egy iPadre. Amit néztem androidból az a Sony tablet Z4 vagy iOS ből egy 64gb os cellularos ipad Air 2-t. Szeretném filmnézésre és rengeteg olvasása használni, a gyerekek pedig YouTube-oznának rajta és játszanának . Ha van esetleg valami alternatíva akkor természetesen azt is meghallgatom. Semmiképpen nem szeretnék egy gyengébb tabletet venni, Mert volt már problémánk belőle.

2016. okt. 19. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Ipad mindenképpen.

Volt egy olcsóbb 15 ezres androidos tabletem. Nagyon sz.r volt. Állandóan lefagyott, többet volt szervízbe mint nálam. Aztán kaptam egy Asus tabletet, 40 valahányezer volt ha jól tudom. Nem sokkal jobb, már volt szervízbe is. Lefagy, nagyobb játékokat ha leszedek az egész szinte használhatatlan. A páromnak Ipadje van azzal így sose jártam még.

2016. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zartsaga es a korlatai miatt nalam iOS ki van zarva, szoval en mindenkepp Androidot valasztanek.

Par eve vettem a szuleimnek egy Nexus 7-est, gyonyoru kijelzoje van, es eleg jol elboldogulnak vele. Az igaz, hogy low-end kategoria csak Androidbol van, de ott is ki lehet fogni nagyon jokat kicsivel tobbert. iOS-nel persze van egy aktualis tipus, a valasztas szabadsagat meg az adja, hogy megveszed-e vagy sem.

2016. okt. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!