Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden androidos telefonon...

Minden androidos telefonon állandó jelleggel leállnak azbalkalmazások?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim, csak normàlisan szeretnék a telefonon messengert hasznàlni, néha facebook instagram, és e-maileket olvasni plusz fotozni, esetleg néha jàtszani. Erre kb a 20 ezres telefon is megfelelne, de ezen a hulladék android rendszeren àllandóan hibaüzenet jelenik meg, hogy ez és az az alkalmazàs működése leàllt. Elegem van belőle. Volt windowsos telefonom, azt még alapfunkciókra sem lehetett hasznàlni, egy normalis messenger nem volt rajta. Komolyan egy 200 ezres iPhonet kell vennem ha egy sz.ros messengert normalisan akarok hasznàlni, vagy ha nem akarom hogy a böngésző kilépjen, és az is megàlljon. Samsung galaxy grand primem van 45 ezer Ft volt. Ennyiért egy normàlis rendszert nem tudok hasznàlni rajta ilyej màr tényleg nincs, hogy alap funkciók is instabilan működnek ezen a hasznàlhatatlan rendszeren. Komolyan nem értem mind ilyen sz,r?
2016. okt. 19. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 30ezres kicsi, kínai telefon van, de egyszer sem jelent meg ilyen üzenet, hogy az xy alkalmazás leállt. Jól kell tudni telefont választani.
2016. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:

Egy olyan telefonban, amiben van legalább 1,5-2 gb RAM és 16gb térhely ilyen nem történik.


Messager meg egy hardverzabaló szar.

2016. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem az android hibàja, hogy működés közben leàllnak az appok? Vagyis 2gb rammal majdnem annyira stabil mint egy iphone?
2016. okt. 20. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1GB rammal is elég stabilan működik már 2 éve a telefonom.
2016. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BM-Striker ***** válasza:

#3


Egy rendes középkategóriás Android-os készülék simaán van olyan stabil, mint egy iPhone.


Pontosan menylik típus van neked? A Snapdragon 410-es vagy a Spreadtrum SC7730 -es?(CPU-Z app-al meg tudod nézni)


Ha az utóbbi, akkor érthető, hogy vacak.

2016. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem se CPU Z se CPU X se AIDA64-el nem írja ezek közül egyiket sem. ARM Cortex A53-t ír, elvileg ennek a Samsung Galaxy Grand orimenek Snapdragon 410-esnek kéne lennie tesztek szerint. Az AIDA64 egyébként sOC modellre Marvell Armada PXA1908-at ír ez nemtom mit jelent, amúgy 4 magos 1,25 GHZ proci és 1 GB ram, 8 gb belső tàrhely, amiből 5 gb felhasznàlható, de így is van 1 GB szabad memóriàm, mert szinte caak alap appokra hasznàlom, mégis sokszor leàllnak rajta az appok, vagy pl fagyogat. Android 5.1.1 van rajta.
2016. okt. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!