Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá édesapámat...

Benjiro Hungaria kérdése:

Hogy vegyem rá édesapámat arra hogy nekem adja a telefont?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Van telefonom, de csak egy kis gagyi samsung galaxy mini, miközben szinte minden osztálytársamnak iPhone hatosa meg hetese van... Most apám vett 2 iPhone 7-et, mert demo készülékek voltak, amik jóval ólcsóbbak mint egy sima kapható készülék, és az egyiket el akarja adni kicsit többért (ami áfa "csalás")... A gimiben jó eredményeket produkálok, és úgy gondolom hogy megérdemelnék egy ilyet. Kérdtem is, de azt mondta hogy nem, mert ha eladja, ingyen váltott a 6s-ről a 7-re. Szerintetek hogyan kérjem szebben/jobb módszerrel?

2016. okt. 19. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
"mert ha eladja, ingyen váltott a 6s-ről a 7-re" Ezt nem értem. Van 2 db iPhone 7, de ha az egyiket eladja, akkor ingyen váltott 6S-ről 7-re? Mivan?
2016. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Igeen, minden 15 éves kis suhancnak , 300 ezres telót kell adni....

Ezért nem lesz majd fogalmatok, semmit se megbecsülni, mert természetesnek fogjátok venni, hogy apuci anyuci hozzátok vágja ezeket.


Fiam lennél, max 18 évesen kapnál egy 100 ezrest.

Ha alma kell, szépen dolgozz megérte.


Én kaptam volna is a pofont a szüleimtől, ha így követeltem volna egy méreg drága tárgyat anno.


Irigykedsz mások telefonjaira, ahelyett hogy barátnőznél...

2016. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az apád vette a saját pénzéből, amit ő keresett.

ha azt mondja, hogy nem, az nem. Nem fog változtatni ezen az se, ha a világ legszebb mosolyával kéred

2016. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak így tudod tőle kisírni:

[link]


"és az egyiket el akarja adni kicsit többért (ami áfa "csalás")."

Nem inkább azt csinál vele ami akar, kismókus?

2016. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkabb szerezz magadnak baratnot, fogdoss egy kis pinat az sokkal erdekesebb ;-) Es a lanyok is jobban fogjak elvezni mintha az ajfonodat mutogatnad !
2016. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hehe, el vagy tájolva kiscsillag.

Még ha apád lókupec lenne, akkor se érdemelnél meg egy vödör lószart sem.

Tudom, ezt nehéz feldolgozni, de én ezt nem a gimiben, hanem az általános iskolában már képes voltam átlátni.

Az megint más dolog hogy én is szerettem volna olyan dolgokat ami a többieknek van, nekem meg nincs. Tök mindegy hogy mi az, minden korszak kitermeli a saját termékét (keress rá a látens szükséglet kifejezésre).

Akkor zenélős óra volt a szent grál, most iphone, a következő generációnak meg majd lesz 3D rejszológép, vagy akármi. Csak éppen nálunk sem azért nem kaptam mert nem érdemeltem volna meg esetleg, hanem mert nem tellett rá.

De lehet hogy az apád se a seggéből húzza elő a lóvét, hanem megdolgozik érte. Majd ha te is dolgozol, rájössz hogy egy ilyen telefon áráért elég sokat kell keccsolni egy átlagos dolgozó szintjén. Jó, vannak akik ügyesek, de gondolom ha apádat felvetné a lóvé, akkor nem azzal foglalkozna hogy az olcsóban szerzett cuccot hol passzolja el egy kicsit többért.

Hidd el, nekem a havi fizumból még bőven maradna annyi hogy nem okozna gondot hogy vennék egyet, de még én sem adok annyit érte mint amibe a boltban kerül, hanem inkább pl. letérköveztetem az udvart, vagy ilyesmi. Annak legalább van értelme. Annak az ára legalább nem foszlik semmivé mint egy telefoné ha leejted véletlenül, vagy víz megy bele, vagy itt a Samsung öngyulladó telója, ahhoz még az se kell, elpusztítja a lóvéd automatikusan.

Szóval úgy veheted rá hogy neked adja, hogy pl. bevállalod hogy a nyáron elmész dolgozni és leadod a lóvét a telóra.

Szerintem korrekt üzlet lenne.

Mutasd meg neki ezt az oldalt hogy mit írtunk, biztos egyetértene velünk.

2016. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
apád helyében a "gagyi kis samsung galaxy mini"-t is elvenném tőled, ha ilyen telhetetlen vagy. még jó, hogy nem akarod mindjárt feljelenteni áfa csalásért egy szaros telefon miatt
2016. okt. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haver elmész dolgozni odaadod apád kezébe azt a 250ezret és ő odaadja a telefont! Most mit kell itt pattogni? Én felakasztanám apád helyében magam ha ilyen hül.ye fiam lenne...
2016. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Po-phone-t kéne neked adni, édes fiam, nem I-phone-t.
2016. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!