Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én otthon feltudom rakni az...

Én otthon feltudom rakni az üvegfóliát vagy bízzam szakemberre? Mennyitől kezdődik egy jó minőségű fólia?

Figyelt kérdés
Csak ameddig nincs rajta fólia, nem is merem használni! 3 nap!
2016. okt. 19. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Fel tudod rakni, de elég nehéz úgy megcsinálni, hogy ne kerüljön alá por.
2016. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szemüvegtörlővel előtte megtisztitom? de ahol felrakják, ott vigyáznak rá? nem karcolják a kijelzőt valami durva kendővel?
2016. okt. 19. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Te is felrakhatod, max buktál 400 forintot, veszel másikat.

Én mindig 2 vagy 3 darabot rendelek egyszerre, ha eltörik, megsérül, ki tudom cserélni.

2016. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A folia egy kit, van benne minden ami kell a felrakashoz, es nem is szabad mas rongyokat hasznalni mert maradhat alatta nemkivant elem. Amit vele adnak az nem mallik szet, nem hagy szalakat maga utan.
2016. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát 400Ft-os az elég gyatra minőségű lehet:/ szerintem akkor felrakatom azzal aki ért hozzá
2016. okt. 19. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

"Hát 400Ft-os az elég gyatra minőségű lehet:/ "

Nézőpont kérdése.

Ugyanazt veszed drágábban. ezt már sokszor kitárgyaltuk itt.

Attól hogy csicsás boltban veszed csicsás csomagolással, még ugyanaz akkor is.

Elmondom neked hogy több helyen is üzemeltem be üzemeket külföldön, ahol azzal foglalkoznak hogy konténerben ömlesztve megérkezik kínából a cucc, aminek így a darabára legyen 50 cent és 1 dollár között.

Mire feldolgozásra kerül, szép csomagolással, használati útmutatóval, garipapírral a leforrasztott pvc bliszterben, esetleg tamponnyomással embléma rajta, stb. addigra 20-40-60 dollár lesz az ára.

És ez lesz az amit te szívesebben megveszel mert bízol a minőségben.

2016. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, koszonom az infot:o
2016. okt. 20. 06:44
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanaz, mint a baseball sapka, ömlesztve viszik konténerben a nyers sapkákat, darabjuk 3 cent, mire felmatricázzák, hímzik, 15 $ lesz.
2016. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs jó tapasztalatom a "szakemberek" munkájával ezen a téren, és a drága üvegekkel sem. Elég az olcsó, és Te is fel tudod úgy rakni, mint egy szakember...
2016. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!