Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android masszív, erőszakos...

Android masszív, erőszakos vírus eltávolítása?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy J3 2016.

[link]

Ez jelenik meg a zarolt kepernyon ha toltom, es nem tudok tole szabadulni..

Sd kartyat kiszedtem es nyomtam neki egy favtory resetet.

Semmit nem toltottem le rá, nem raktam vissza az SD kartyat. Ennek ellenere felraktam toltore es meg mindig itt van..

Meg miota ez van, azóta az 5hugra akar atiranyitani a bongeszo, meg jon az eroszakos uzenettel s bongeszon keresztul hogy virusos a telefon meg toltsem le ezt meg toltsem le azt es nagyon nehezen tudom csak bezarni..


Mit lehet vele tenni?

Ha a factory reset nem volt jó akkor semmit nem tudok elképzelni már :'(

bocsi ha zavaroslett csak faradt vagyok es ideges..

koszi



2016. okt. 19. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem volt ez legyárizva. Recoveryből csináld, a menüs gyárizás is virusos.
2016. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Honnan van véve a telefon? Külföldön csinál olyat pár szolgáltató/áruház, mint pl. az Amazon, hogy ún. "reklámtelefon"hoz tudsz olcsóbban, kb. fele áron hozzájutni. Semmiben nem különbözik mint a normális társa, csak az Androidba van integrálva, hogy a lockscreen-en reklámokat dobjon fel.
2016. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Véletlen nem tettél rá valami Cleaner appot? Azok csinálnak ilyet.
2016. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Recoveryből gyáriztam -> bekapcs + home + vmelyik gomb meg. Ott factory reset ott pedig yes clean all....


Media Marktban vettem Magyarorszagon.


Csak az utobbi napokban kezdte el, konkretan azota miota jott egy kb 300 mbos frissites (beallitasok - eszkoz tulajdonsagai - szoftverdrissites.


Este kikapcsoltam mert irritalt mar, es visszakapcsolt. Mondom biztos megnyomtam a gombot, kikapcsolom ujra es ujra visszakapcsolt. O_O

Itt meguntam es kiszedtem az aksit biztos ami biztos visszaraktam es utana mar nem kapcsolt vissza..

2016. okt. 20. 06:58
 5/19 A kérdező kommentje:
Clenaer nem volt rajta.
2016. okt. 20. 06:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Erdekes eset! Felraktal egy olyan appot hogy "DU Quick Charge"? Vagy valami hasonlo toltest gyorsito appot?
2016. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Vagy ezek kozul valamelyiket?

[link]


Nekemm volt egyszer egy ehhez hasonlo eset az ES File Explorerrel, felrakott valami reklam appot amit sehogy sem tudtam megallitani. De a factory reset azert segitett.


Meg valami: rootolva van a telo? Mert akkor a malware-nek is root joga van azt csinalni amit akar :-D

2016. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ha jol lattam akkor a
2016. okt. 20. 17:28
 9/19 A kérdező kommentje:

bocsi elobb kuldtem el.

szoval : ha jol lattam akkor ezek kozul semmit nem raktam fel.

nem volt toltes gyorsito app se.

se cleaner.

virusirto az eset.

nincs rootolva "minden" gyari.

amit talaltam mappakat koztuk volt charge boost nevu azt azonnal toroltem de itt van...

2016. okt. 20. 17:30
 10/19 A kérdező kommentje:

marmint nem a mappa van itt hanem a virus..

amugy kezdem unni...

2016. okt. 20. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!