Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsunh Galaxy J5 vagy Iphone...

Samsunh Galaxy J5 vagy Iphone 5: melyik éri meg jobban hosszú távra?

Figyelt kérdés
Az alap dolgokon kívűl főképp fényképezésre kellene, tehát elég sok kép lesz rajta meg képszerkesztő...

2016. okt. 22. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy J5: 13MP, 2015


iPhone 5: 8MP, 2012


Látható, hogy a J5-en jobb felbontású kamerája van, ráadásul újabb model. Iphone 5 jó, de régi. 2012-es moddel, már nem sok évig lesz hozzá frissítés, és teheted a kukába. SZóval inkább Samsung, de ha fényképezésre kell, miért nem evszel fényképezőt?

2016. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kb ugyan addig fogják bírni.


Én inkább egy Xiaomi Redmi 3s prime-ra szavazok.

2016. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iphone!
2016. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És ha, tegyük fel, hogy csak másfél évig használnám? Szeretném kipróbálni az IOS-t is:)

A fotózás alatt pedig nem azt értem, hogy profi képeket szeretnék lőni, de mivel elég sokat utazok, jól jön, ha meg tudom őrizni így is az adott hely emlékét.:)

És, mivel csak 14 vagyok, az sem kell, hogy olyan "hú de szuper" legyen, csak bírja a Fb-ot, Messenger-t, Instagram-ot és az Sc-et, játék pedig valószínűleg nem is lesz rajta -akárhogyan is döntök.

De köszönöm mindenki válaszát, továbbiakat is várok :)

2016. okt. 23. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az iPhone.
2016. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!