Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet feloldani a...

Hogyan lehet feloldani a képernyőzárat?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy GT-S7580 telefonom van és múltkorában PIN kód megadásával zároltam le a képernyőt.Most szeretném feloldani a képernyőzárat, de nem találok olyan menüpontot a telefonban ahol ezt megtehetem.Rámegyek beállításokra ott saját eszközök majd rögtön elsőnek bejön a képernyő lezárása és ott csak megerősíteni tudom. Nem tudja valaki, hogy lehet feloldani?
2016. okt. 23. 18:25
 1/1 Etelkaaa válasza:
Bejön a képernyő lezárása, te megadod a kódot, és ott utána ki tudsz mást választani. Viszont, szerintem ne változtasd meg ezt, mert ha ellopják a telód, hozzáférhetnek az adataidhoz.
2016. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!