Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most venném életem első...

Most venném életem első okostelefonját de melyiket?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeim, fősuli miatt fb-n is kb naprakész kell lenni, mert van h tanár aznap mondja le az órát.. + már én vagyok elavult a Nokia C5-ömmel :D


Emagon nézegettem mik vannak max 30.000 ig mennék el,de látom vannak olcsóbbak is, mit ajánlotok,akik hozzáértők vagytok?


Ezek tetszettek meg:


[link]


[link]


[link]



2016. okt. 26. 19:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A téglafon Nokiámnál ugye megszoktam h jól bírja az aksija, de ezeknél az új fajtáknál nem tudom mennyit bírnak...
2016. okt. 26. 19:41
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
30 ezerig 1 max 2 napos ha használni is akarod.
2016. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
A Lumiát nem ajánlom, kettő is volt, nem jók. Most LG van, nagyon jó, 24ért vettem, de amire kell, arra jó. A másik ász még a Samsung. Okosban felejtsd el a Lumiát, windows-os, nem működik rajta semmi, bugos vacak.
2016. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Emag-ot kerüld, ha nem szeretnél negatív tapasztalatot.

Lumiakat ajánlanám, ha nem mond le róluk a MS, így maradtak az Android okostelefonok:

[link]

Itt megadtam egy pár kritériumot, persze itt, már erősen kompromisszumot kell kötni, de szerencsére itt is megtalálhatóak a Meizu és a Lenovo egyes példányai. 90 Euro, bőven 30.000 Ft alatt van, de ezek külföldi Webshopok kínalatai.

2016. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

még ez is jónak tűnt, jó áron, elfelejtettem belinkelni


[link]

2016. okt. 26. 20:08
 6/18 anonim válasza:
30 ezerért nehéz, de nem lehetetlen jó okostelefont kapni. 1 GB RAM és 8 GB tárhely alá ne menj, ezért inkább az LG Spirit-et vagy az LG K4-et ajánlom. Sokkal jobbak mint a Joy...
2016. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sony E-t ne saját tapasztalat használhatatlan, elején jó lesz pár hónapig max fél év... Nekünk annyira elfajultak a dolgok, hogy telefonáltam vele nem hívott, szétkapcsolt,hívás közbe újraindult mobilnetem be se kapcsoltam rajta mert biztos meghalt...

Sajnos csak annyit tudok mondani hogy 30.000-ért ne... Sajnos ez az olyan eszköz amit ha nem szeretnél eret vágni, megőszülni, folyton idegeskedni, kellemetlenségekbe botlani és szervízbe járni 3-4 hetente minimum, akkor megérné egy jobb drágább és megbízhatóbb készüléket nézned.

2016. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

3giga RAM!, IPS kijelző, 8 MAG! 16 GB tárhely.


[link]


36 ezer ft.


További szép estét mindenkinek.

2016. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak: ami túl szép, hogy igaz legyen, az az is. Vernee Thor... WTF. Majd elromlik, és keresheted a szervizt :D
2016. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

9#


Kicsit nyisd ki a szemed.

Ennyiért ez a létező legjobb teló.

És garanciával adják.

2016. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!