Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most venném életem első...

Most venném életem első okostelefonját de melyiket?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeim, fősuli miatt fb-n is kb naprakész kell lenni, mert van h tanár aznap mondja le az órát.. + már én vagyok elavult a Nokia C5-ömmel :D


Emagon nézegettem mik vannak max 30.000 ig mennék el,de látom vannak olcsóbbak is, mit ajánlotok,akik hozzáértők vagytok?


Ezek tetszettek meg:


[link]


[link]


[link]



2016. okt. 26. 19:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Nyitva van. Ezért eleve nem rendelnék netről :) Nem olvasol Homárt elégszer :)
2016. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem bunkóságból írtam, de ha tényleg jót akarsz, akkor messze kerüld el az E-magot.

Belinkeltem egy másik alternatívát, ott körbe is tudsz nézni.

2016. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Magyar a gari, megbízható a bolt. Mobilarenán is el lehet őket érni és segítőkészek. Nem tudom hol itt a probléma.
2016. okt. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem lumiam van lassan egy eve. szuper telefon ez mindent tud amit kell. csak 24 ezerbe kerult
2016. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
de sztem ha csak facebok miatt kell menj be a telenorhoz vagy amelyikhez akarsz es vedd meg a legolcsobbat. arra akarmelyik jo
2016. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
fb meg a suli honlapja kéne, tanárok néha oda írnak
2016. okt. 28. 23:09
 17/18 anonim ***** válasza:
arra megfelel akarmelyik telo a legolcsobb is. de mondom nekem lumiam van nagyon jo es olcso is. sokan azert nem szeretik mert az androidosokra tobb jatek van legalabbis ezzel ervelnek sztem ez nem igaz nagyon jo megbizhato telom van microsoft lumia 532
2016. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, a Lumiát azért nem szeretjük, mert összeomlik. Majd nem fogod így ajánlgatni, mikor elkezdi magától felhívogatni a számokat a telefonkönyvedben, vagy összeomlik a windows rajta. Nekem kettő volt, mert az első kör után még mindig nem láttam be, hogy mekkora trágya. Mióta megint androidozom, azóta béke van. 31 vagyok, nem játszok semmivel. Tojok én a játékra meg az alkalmazásokra. Egyszerűen azért jobb, mert stabilabb. Nem csoda, hogy Microsoft telefonok sehol nincsenek már... nem a játékok miatt.
2016. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!