Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért változtatták meg az...

Miért változtatták meg az IMEI számot a telefonomon?

Figyelt kérdés
Most hoztam vissza szerviszből és észrevettem,hogy megváltoztatták az IMEI számot a telómon,a jelentésen is az volt írva és új matricát is kaptam a z átírt IMEI számmal... Nem lesz ebből problémám,hogy a dobozán más szám van?És miért változtatták meg egyáltalán?

2016. okt. 26. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a telefonon lévő IMEI-t nézők, sőt... mert az a mérvadó a tuti, más "tesó" készülék dobozát is beviheted és rögtön mások az adatok azzal nem szoktak foglalkozni.

Mi ügyben vitted be? Ugyan az a telefon? Mert IMEI számot nem hiszem hogy nagyon gyakori esetben változtatják meg ragasztgatják újra.

2016. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha alaplapcserés volt, természetes, hogy megváltozik. Másik opció, hogy nem hivatalos szervizben volt, és a szoftverrel mókoltak, bár ekkor nem szoktak a matricával szórakozni.
2016. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkumlátor csere volt,hivatalos szerviszben...
2016. okt. 27. 07:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor legegyszerűbb, ha őket kérdezed meg, mert semmi nem indokolja az IMEI cserét.
2016. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!