Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 16Gb IOS 10 Mi lehet...

Mihageta kérdése:

IPhone 5 16Gb IOS 10 Mi lehet a hiba ha hivásnál lefagy? Többi lent

Figyelt kérdés
A probléma a következő. Hívás indításnál teljesen megfagy a telefon. Süket a vonal mindkét oldalon. Már mindent megpróbáltam vele. Mikrofon és a belső hangszóró is tokeletes mivel a messenger viber és pár ilyen alkalmazásban tisztán hallanak és én is a másik felet. Mi lehet vele a gond?

2016. okt. 27. 12:56
 1/8 BM-Striker ***** válasza:

Az hogy még mindig bugos az iOS 10, és iPhone 5 öreg.


Próbáld meg újraindítani.

2016. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számítógép segítségével telepítsd újra az IOS-t! Ha frissítetted IOS 10-re akkor is jól fog működni, miután újratelepítetted ha nem akkor IOS 9-nél maradj. A számítógép segíteni fog ez biztos.
2016. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2# és hogy teszi újra 9-est?

szerintem sehogy

2016. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újraindítás megvolt már. Elég sokszor. Számítógépen is újra telepítettem az ios10et. A hiba meg mindig megvan. Gondoltam rá hogy egy régebbi (mondjuk ios9et) fel rakok de nem tudom lehet e egyáltalán. Es ha igen akkor hogyan
2016. okt. 30. 10:37
 5/8 BM-Striker ***** válasza:
2016. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5# "Since Apple is still digitally signing iOS 9.3.5"

Ez szeptember 16-án igaz volt de ma már nem írja alá szal nem lehet


[link]

Legutolsó a 10.0.2

2016. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez a szoftveres probléma nem igazán orvosolható. Ezen felül valami ötlet meg? Egyébként köszi a linkeket
2016. okt. 31. 09:29
 8/8 anonim válasza:

Van egy pontosan ugyanilyen problémával küszködő, ugyanilyen telóm!

Ezek szerint nem csak én szorulok segítségre e téren.

2017. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!