Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb valasztas?

Melyik jobb valasztas?

Figyelt kérdés
irom az arakat de kulfoldon elek ugyhogy ne mondjatok hogy draga mert olcsobb nem lessz.hasznalt jo allapotban levo iphone 4s(70eu barati aron) vagy inkabb valamilyen kinai telo ujjonan?pl leagoo m5?92 eu-ert?

2016. okt. 27. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az iPhone 4S-re már nem érdemes költeni, elavult, viszont leírás alapján bármennyire is jónak tűnik a Leagoo, ilyen noname márkát se vennék, ismeretlen minőség, szervizháttér meg tuti nincs hozzá!

Más esetleg? Például Vernee Thor, Honor 4C, Xiaomi Redmi 3S Prime, satöbbi...?

2016. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézzétek emberek: ki irogat erre felé? aki az annyával él és perverzkedik az interneten ráadásul sajnáltatja magát. Ne hallgasasatok rá. Mellesleg a véleményem az ezekről a telefonokról hogy MENNY EL DOLGOZNI!! mert a segély az igen csak ennyi.
2016. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

masodik: jol vagy ember?

ki mondta nekem hogy nem dolgozom?1 forint segelyt sem kaptam meg eletemben!!!!!!

a leagoo-hoz jar 1 ev garancia sot itt van irodajuk is.

2016. okt. 28. 06:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kérj segítséget ha nem fogadod meg a tanácsot. Kérdésedben leírtad hogy ne mondjuk azt hogy drága. 20.000ft-ra ha te azt gondolod hogy drága ott hatalmas bajok vannak.
2016. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kihangsúlyoztad hogy külföldön élsz és nem úgy van hogy ott jobban lehet keresni. Akkor hogy is van ez? Engem nem tudsz átverni
2016. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért,de ennyi pénzért ezerszer jobb Samsung telefont tudsz venni. Egyértelmű,hogy iPhone 4s-t ne vegyél,akkor már 5-öt vagy 5c-t,az 5s sem olyan drága. Csatlakozom az előttem szólóhoz,noname márkát nem éri meg venni.
2016. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!