Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb választá...

Melyik telefon a jobb választás? (lent felsorolva)

Figyelt kérdés

- Iphone 5S

- Sony xperia z3 compact (egy éves)

- Samsung Galaxy J5 SM J500

- Samsung Galaxy A3


Esetleg Iphone SE később, ha csökken az ára. Ez mikorra várható?


Melyik jobb, miért?

A tartósság, megbízhatóság fontos szempont nálam.


2016. szept. 18. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szolgáltatónál 5S 130, SE 150. Amúgy a többi ilyen 60-70 küröl mozog, hogy kerül oda az iPhone 5S?
2016. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem az árát kérdeztem, azt én is tudom.

Mindegy hogy milyen áron van, lényeg (ahogy a kérdésben is van), tartós legyen.

2016. szept. 18. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Akkor SE. Nem, tényleg nem azt kérdezted. Akkor tudod mit? iPhone 7 Plus....

Nem értem, miért nézel egy 60 és egy 130ezres telefont.. De persze a 150 már túl sok.... Értelek...

2016. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Neked mi bajod van ???????


Miért baj az hogy nem lövök be X összeget hogy azért kell telefon???

Szétnézek a piacon bmeg!

2016. szept. 18. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy ennek így semmi értelme. A prémium kategória általában tartós. A 60-70ezres meg nem igazán! Csókolom, ébredjünk már fel!
2016. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

Most komolyan - iPhone 5S-t használtan vennél? Mert azt nem találom 70.000 Ft alatt.

A többi telefon árából kiindulva, kb. 56.000 Ft a határ, amit látok, de szólj, ha feljebb lehet tornázni.

Na ennyyiből, simán ki telik egy Meizu M3 Note okostelefon, az Eustock-ból rendelve.

Ha még, mindenféleképpen, Magyarországon belül akarod megvenni, akkor ezek közül válogathatsz:

[link]

(Beállítottam egy pár paramétert, hogy még, a hazai 4G jelet is ismerje).

A másik: nem értelek. Ennél a három márkánál van egy határ, ami alá nem érdemes menni és pont ezt fogod ki - csak tudnám miért? Más gyártó készülékeik között érdemes keresni.

2016. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

46%-os, ezt inkább magadnak mondd, hogy "ébredjünk már fel"! Láttam már a válaszaidat pár kérdésben, és mindig ugyanaz a vége, hogy szerinted az Android nincs ott a jóban! Pedig a mostani telók közül több is van olcsón, ami ugyanolyan szuper minőségű és stabil rendszerű, tudásra viszont sokkal jobb akármelyik iPhone-nál! Ezeket Te úgy szólod le, hogy fing#d sincs mire képesek, mert iPhone-on kívül szerintem másmilyen teló még nem volt a kezedben!

Az iPhone valóban szuper minőségű és stabil telefonokat gyárt, de az ár 70%-ában a márkanevet kell megfizetni, és ezért olyan kib#szott drága, Te csak az árukban látod a telefonokat, fogd már fel, hogy a legdrágább nem minden esetben jelenti a legjobbat!!!


Kérdező, bár az árát ezek közül egyik se nagyon éri meg, de ha választani kell, akkor szerintem mindent összesítve a Z3 Compact a legjobb!

2016. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os,7-es.

Csak azt venném használtan, amihez odairtam. Az s5 100 ezer egyébként. Kb ez a fájdalomküszöböm. A telokhoz nem érzek, ezért is kértem segítséget. Az i phonok elvileg jók, de az s 5 ós régi, az se pedig új, árban viszont nincs olyan sok különbség és azt hallottam hogy az i phone sokáig bírja. A két Samsung pedig random választva, jól néznek ki és nem olyan drágák, a z pedig egy ajánlat volt.

Szóval, akár innen, akár máshonnan tartós telo?

2016. szept. 19. 06:20
 9/11 anonim ***** válasza:

100.000 Ft a maximum?

Akkor itt van egy válogatás (visszajelzések alapján:

[link]

Az első pár készülék, Nexus, ami nagyon ajánlott, főleg azért, mert ez a Google referencia-készüléke (de a többi sem rossz).

2016. szept. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Például a Huawei is tartós, stabil telefonokat gyárt, tudom, mert közel 2 éve napi szinten elég sokszor használom a P7-est, és ugyanúgy működik, mint újkorában!
2016. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!