Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 128 bites lesz a...

Szerintetek 128 bites lesz a következő Iphone?

Figyelt kérdés
Mint ahogyan az 5s-nél váltott az Apple 64 bitre. Az Iphone 7 nem hozott hatalmas újításokat és az android nagyon a nyomában van az Iphone-oknak. Előfordulhat hogy 128 bites lesz a 7s?

2016. okt. 27. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát jó lenne ha durranta valamit az apple mert kezd elég egyoldalúvá válni a dolog.


Személy szerint egy akkumulátor növelést, képernyő felbontás növelést, illetve egy dizájn váltás látnék minimumba. Szerintem jelenleg nem a prociban bukik meg a telefon. Persze jó lenne +1gb RAM is.

2016. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A prociban tényleg nincs hiba de úgy gondolom ez várható lehet. A 7s egész biztos 3GB rammal érkezik de az akkumulátor növekedést nem tudom elképzelni. A 6s-nél is csökkentették... Van egy olyan érzésem hogy a Kozmoszfekete szín meg fog bukni és a 7s-nél nem lesz. kitudja de az S szériák a simákhoz képest mindíg jólval nagyobb előrelépés. Sok sikert nekik :)
2016. okt. 27. 14:15
 3/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy tudod-e egyáltalán, hogy mi az a 32/64/128 bites proci, de valamiért egészen erősen úgy érzem, hogy nem nagyon vágod, hogy az pontosan miről szól és miért jó, vagy hogy miben más egyáltalán.
2016. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem aksi kellene...
2016. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Informatikus vagyok, ha nem tudom miről beszélek majd szólok. De szép próbálkozás.
2016. okt. 27. 15:12
 6/24 anonim ***** válasza:
Az azért nem igaz, hogy nincs nagy előrelépés! A 7-es széria talán egyetlen újdonsága a 4 magos processzor, ami eddig nem volt jellemző az Apple-re! Legalábbis a sima 7-nél az egyetlen, a 7S-t nem ismerem, viszont a 7 Plus azért a proci mellett egyéb más látványos előrelépést is tett: 3 GB ram, hátlapi dual kamera, 2900 mAh akksi - jó, ezek például egy Androidos telefonnál nem újdonságok, de egy iPhone esetében mégis nagy előrelépések, ráadásul microSD helyett alaptárhelyként 256 GB még egy Androidosnál is "azta!", hát akkor egy iPhone-nál??
2016. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Az android nem csak a nyomában van hanem már rég meg is előzte :D . Nem hiszem,hogy 128 bites lesz szerintem majd megint valami kicsi újítás lesz .
2016. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tesztek szerint nincs piacon olyan androidos telefon ami jobb mint az iphone7. Másrészt meg az az élmény amit átélsz amikor kicsomagolod majd használni kezded az leírhatatlan. De ezt mindenki tudja akinek Apple terméke van. Másrészt meg szerintem egyáltalán nem vészes az ára. A minőséget meg kell fizetni. A samsung meg azt a taktikát teszi, hogy mindent el lehet adni miőségtől függetlenül. (Note 7)
2016. okt. 27. 16:12
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre a 64 Bit-ben rejlő potenciálokat aknázzák ki, majd utána legyen szó a 128 bit-ről.
2016. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Egyet ertek a kerdezovel. Az iphone nagyon jo telefon, es a 6s mar sok helyen 180 ezerer is kaphato. Az android egy hamar elavulo sz.r, mert minden gyarto, aki nem kepes sajat rendszert csinalni, azt hasznalja, igy halomra gyartjak az egymassal elleni versenges miatt. Az apple igazabol szerintem rohog rajtuk, es tudja, hogy nem kell annyira beujitani evrol evre, mert az androidok igyis eleg amatorok ellene, es az iphone a keves ujitasok ellenere is csucskeszulek hosszu ideju szoftvertamogatottsaggal. A samsungos baki meg szinten jol jott ki neki. Ezek utan ketlem, hogy a note tulajok egy resze nem valtana iphonera, mivel az az egyetlen ertelmes valasztas abban a kategoriaban. Valahogy hiaba van egy telefonnak lekerekitett kijelzoje, QHH meg 4K felbontasa, ha egy tomegrendszert hasznal, amit semelyik gyarto nem tud normalisan hardverre optimalizalni, ellenben az iossal. Valahogy emiatt sem tudom semmibe se venni a Samsungot es tarsait, mert meg egy rendszert sem kepesek csinalni. Konnyebb egy instabil szutykot ratenni, amit mindenki mas hasznal.
2016. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!