Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék telefont vásárolni...

Slenderman123 kérdése:

Szeretnék telefont vásárolni és eddig 2 van ami nagyon tetszik. Kinek mi a velemenye A Blackwiev bv6000rol? Nekem nagyon tetszik nagyon utos kis tello. A masik pedig egy iphone 5s lenne.

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Jó ég! Egy anonim Android okostelefon, amivel csak szívni fogsz, vagy egy két verzióval ezelőtti iPhone modell....

Inkább egy vernee Apollo Lite Mobiltelefon, amit ki lehet ebből az összegekből hozni. Itt nézheted meg, mit is tud a mobil:

[link]

Amúgy ha tudod, az Eustock-ból rendelésre meg.

2016. okt. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a párosítást én se értem igazán. Akkor már inkább egy Nexus 5x és nem fogsz csalódni. Lehet, hogy papíron jobb vas amit néztél, de az nem minden.
2016. okt. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fos
2016. okt. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!