Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem kapcsol be az iPhone-om?

Figyelt kérdés
iPhone 6 ról van szó, tegnap este fél percre belassult ami szokatlan volt tőle ezért újraindítottam, azóta meg semmi... fekete háttér rajta az alma logó és kész mint amikor bekapcsol csak éppen nem tölt tovább.. hiába inditom újra akkor sincs semmi.. nem tudok vele semmit csinálni tipp?
2016. okt. 28. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hard reset? iTunes visszaállítás?
2016. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor azzal eltűnik minden képem a telefonról?
2016. okt. 28. 07:45
 3/7 A kérdező kommentje:
az a legjobb, hogy ami közben ki van kapcsolva vagyis világít a fekete háttér rajta az alma tehát nicns bekapcsolva csak félig így is kicsöng a telefon :D
2016. okt. 28. 07:47
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint nem a telefon csörög hanem megcsörgettem magam és kicsöng :D de a telefon nem csinál semmit
2016. okt. 28. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Hard resettel nem tűnik el semmi, előbb azt próbáld.

Visszaállításkor az iTunes-be történő legutolsó mentést állítja vissza valószínűleg.

2016. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sose használtam itunest, most szedtem le...
2016. okt. 28. 07:59
 7/7 anonim ***** válasza:

iCloud-bol is vissza lehet állítani ha van netkapcsolat.

iCloud gondolom be volt kapcsolva meg a fototár is és akkor oda mentett mindent. Mindig ment amikor töltőre dugod és Wifi-t érzékel.

2016. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!