Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék venni,...

Okostelefont szeretnék venni, milyet ajánlotok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
a keret 55-65 ezer kb. Ami nekem fontos, aksi, és a rendszere jól birja és sokáig, ne fagyjon le idő után, szóval strapabíró. Azert egy jó kamerának is örülnék. Az, hogy milyen appok vannak rá, meg nincsenek rá, az már nem olyan lenyeges nekem.

#Android #okostelefon #50ezer 60 ezer
2016. okt. 29. 21:51
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 3S vagy pár hónap múlva a Redmi 4.

3GB RAM és 32GB tárhely biztosítja, hogy sokáig nem fog akadozni. Snapdragon 430 SoC (processzor + videoprocesszor +stb) van benne, a többi gyártó is ezt szokta használni felső-középkategóriában, tehát teljesítményben egy 80-100 ezres Samsung, LG, HTC készüléknek felel meg.

HD képernyője van, aminél azért van jobb, de teljesen elfogadható.

A kamerája olyan amilyet egy 60 ezres mobiltól el lehet várni. Nem mondanám rossznak. A színek kicsit fakók, az élek kicsit maszatosak, de a dinamikatartomány rendben van és a felbontás is jó.

Hatalmas akksija van, a 4100mAh több, mint másfélszer akkora, mint amekkora a többi telefonban szokott lenni.

A szoftver jó, magyar, sokan szeretik a szakmai fórumban is.

Fém háza van, van rajta ujjlenyomat olvasó.


Ebben már van 800MHz-es (Band 20) LTE, vagyis magyarországon vidéken is tudsz vele LTE hálózaton lógni. Itthon sok helyen csak azt a frekvenciát építették ki. Arra érdemes figyelni, hogy ezt a frekvenciát csak az EU-s verziójú Redmi 3S tudja, tehát vásárlás előtt kérdezz rá mindenképpen, hogy van-e benne Band20!


Ár: 60-65e Ft.


Leírás, további részletek: [link]

2016. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöma részletes válaszodat:)
2016. okt. 29. 22:47
 3/5 anonim válasza:
Nekem van egy sony xperia u-m jól működik.4éve van meg semmi panaszom nincs.ha nem tetszik az android 2.3.7-es verziója akkor tudod frissíteni a rendszerét windows 7,8,8.1,10-es gépen.csak a sony pc companion 2.1-t kell letöltened amit megtalálsz itt: [link] szerintem jó telefon itt vannak az adatai: [link]
2016. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát azert az u azert mar eleg le jart dolog szerintem:)
2016. okt. 30. 21:27
 5/5 anonim válasza:

Nekem is sony xperia u-m van, de szerintem nem valami jo.

A kameraja kint nagyon szep kepet keszit, de bent rosszat. Lassu, sokszor lefagy.

2016. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!