Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig birja az iphone...

DOBOS10 kérdése:

Mennyi ideig birja az iphone 5s aksija? Mennyi ideig használhatom töltés nélkül?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 16:55
 1/7 Szirty ***** válasza:

Attól függ mit értesz pontosan használat alatt.

Ált. 1-2 nap

2016. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Netezéssel max 5 óra.
2016. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Képernyő ideje kb 3-4 óra.

Ha nem csinálsz rajta semmi leterhelőt (játék, youtube, kamera, mobilnet) akkor talán kibírjon szűkösen 1 napot. Talán.

2016. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

Nem tudom mi az a "képernyő idő" ilyet még soha nem hallottam.

De készenlétben elmegy 2-3 napot is (ami nem túl sok).

2016. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Bekapcsolva.!!!
2016. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigit de még azt had kérdezzem meg hogy ha használom akk meddig birja és megéri e?
2016. nov. 1. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik hogy te csakn ilyet akarsz venni. Én nem beszéllek le róla mert minek is.

De azért az nekem idegesitő volt hogy a régi telefonom ha rendesen használtam nem birt ki 5 órát se. Mindig azt kellett nézni hogy hol van konnektor. Tavasszal kinából hozattam egyet aminek 6000 mAh akksija van. Na ez kettő napot is kibir szűkösen. Nem lehet egy napon se emliteni a gyenge akksival. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

2016. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!