Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám kikapcsolni a...

Hogy tudnám kikapcsolni a telefonom? Iphone.

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 órája beleejtettem a vízbe, teljesen elmerült, de nagyon gyorsan kikaptam. Beletettem rizsbe, jól áttörölgettem, most úgy áll, hogy bekapcsolt magától, de nem érzékeli a kezemet a képernyő. A gombok működnek, és kéri a pinkódomat de nem tudom beírni. A probléma az az, hogy minden napra bevan állítva estére egy ébresztő (hogy emlékeztessen valamire) és szól. Csak szundira tudom állítani a hangerőgombokkal, de így 9 percenként újra és újra jelez. Ki lehetne valahogy kapcsolni a telefont ? Vagy meg kell várnom ameddig lemerül, de az nem lenne valami jó..
2016. okt. 30. 19:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Iphone 5s egyébként.
2016. okt. 30. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszú ideig nyomod a kikapcsológombot, akkor kikapcsol.
2016. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem kapcsol ki :( újra kéri a pin kódot
2016. okt. 30. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Azonnal szét kellett volna szedni és kivenni az aksit, és hajszárítóval legalább 10 percig forró levegőt fújni bele
2016. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: láttál te már iPhone-t? Ehhez speciális csavarok tartoznak, megfelelő csavarhúzóhoz pedig nem lehet azonnal hozzájutni.
2016. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak a sim kártyát tudtam kiszedni, de az rögtön megvolt..
2016. okt. 30. 21:01
 7/9 Szirty ***** válasza:
Sajnos ha az akkut nem vetted ki azonnal, akkor annak valószínűleg annyi. A következő készülékre jobban vigyázz.
2016. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért nem szép hogy ennyi pénzért még úszni se tud.
2016. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az akut nem lehet olyan egyszerűen kivenni belőle sajnos..
2016. nov. 1. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!