Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Édesanyámnak akarok telefont...

Édesanyámnak akarok telefont venni de nem akarok sokat költeni rá, és egy iphone klonra gondoltam vagy esetleg egy s7 edge klonra szerintetek megéri? Mert anyukán nemsok mindemre használná csak facebook meg csak telefonálna rajta

Figyelt kérdés
És nen azt kérdeztem hogy nektek kéne vagy nem

2016. okt. 31. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Őszintén. Minek olyan drága telefont venni, amikor egy sima egyszerű, normális telefon is tökéletes arra, hogy telefonáljon és sms-t küldjön az ember. Hidd el nekem, hogy az iphone, és egyéb okos telefon hiszti csak a fiatalok körében létezik. Nekünk nem számít hogy milyen telefon, csak működjön, és legyen nagy a kijelzője, hogy lássuk a számokat.(nem vagyok vaksi)

Nekem pl: egy sima LG kp 500-as telefonom van amit imádok.. Amire kell arra tökéletes.

43/N

2016. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes vagy, ha kecskét is áldoznál karácsonyra! :D :D :D

Komolyra fordítva a szót:

elhiszem, hogy ha nem telik sokra, de klón??? Klón???? Az amit pár héten belül, ki dobhatsz a kukába.

Klón telefon arra jó, hogy felvágjunk más emberek előtt - suliban, buliban, vagy bárban, esetleg más embereket csapjuk be ("Most esett le a platóról, ez a vadonatúj iPhone, csak 70.000 Ft, Tesó!")

Emiatt ha nem akarod anyukádat becsapni, akkor nem klón telefont veszel neki. Használtan is tudsz venni jót, de itt, nagyon óvatosnak kell lenned: [link] (előbb nézz körbe jól, miket írnak az adás-vétellel kapcsolatban).

Ha igazán jó telefonokat szeretnél, akkor innen is tudsz rendelni: [link] (magyar garanciával adnak).

Inkább írd meg, mennyi az annyi és keresek neked egy okostelefont (de ne prívátba írd meg, hanem itt, hátha más is tud jókat ajánlani).

Még egyszer: nem akarunk (jó, most főleg a saját nevemben írom) neked rosszat, de klónt soha.

2016. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha ezért még áfát is kell fizetni akkor kb 30 ezer, ha nem akkor ennyi.

2016. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
klónt én sem vennék inkább mond meg mennyi a max
2016. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj rosszat anyukádnak, klón árától kevesebbért kaphatsz kiváló készüléket 40 és 50 ezer között, amivel nem lesz gondod. Természetesen ha a netes vásárlásban vagy a választásban nem vagy biztos, kérj segítséget.
2016. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 meszike91 ***** válasza:
78%
Eszedbe ne jusson klónt venni!
2016. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

"Mert anyukán nemsok mindemre használná csak facebook meg csak telefonálna rajta"

Anyukám is így kezdte, ki se esik a kezéből azóta.

2016. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az utolsó is irja. A nők azok akik szinte szenvedély betegek lesznek a telefontól, a faceboktól.
2016. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Klón helyett vegyél valami normálisat.


Én Xiaomi Redmi 3S Prime alá nem adnám, az 50 körül mozog.

2016. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd már meg azt, hogy maximum mennyit tudsz rááldozni - jó?
2016. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!