Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Édesanyámnak akarok telefont...

Édesanyámnak akarok telefont venni de nem akarok sokat költeni rá, és egy iphone klonra gondoltam vagy esetleg egy s7 edge klonra szerintetek megéri? Mert anyukán nemsok mindemre használná csak facebook meg csak telefonálna rajta

Figyelt kérdés
És nen azt kérdeztem hogy nektek kéne vagy nem

2016. okt. 31. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
semmiképp se vegyél klónt, inkább mondd el mennyit áldoznál rá és keresünk neked (vagyis anyukádnak) azért egy normális telefont
2016. nov. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Alex Fly ***** válasza:
Ha édesanyádnak te veszel telefont, akkor valószínűleg nem arra van igénye, hogy az úgy nézzen ki, mint egy ismert gyártó csúcskészüléke. Szóval nem értem, miért kellene hamisítványt venni. Lehet olcsón megbízható készülékeket is kapni, ami nem akar más lenni, mint ami. Ha tényleg nagyon olcsón akarod megúszni, akkor akár egy jó állapotú használt telefont is nézhetsz, az 1-2 generációval régebbi felsőkategóriások közül -sokan cserélik a csúcskészüléküket csak azért, mert piacra került az utódja. Ezeket sokszor gombokért megkapod és egy jó ideig még teljesen használható marad...
2016. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Olyan 30kra gondoltam
2016. nov. 3. 18:28
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha még hozzá tudsz gyűjteni egy öt ezrest, akkor már meg tudod venni az ASUS ZenFone Go ZC500TG 16GB Mobiltelefont az Edigiben (most van egy leárazása).

Ha mégis 30.000 Ft a határ, akkor Motorola Moto E LTE XT1524 Mobiltelefon, ASUS ZenFone C (ZC451CG) Mobiltelefon.

Sajnos 30.000 Ft-ért még kompromisszumokat kell kötni. Írnám külföldi webshopok kínálatait, találsz jókat is, de a garancia - az sajnos nem mindegyiken van (ha van, akkor sem tudod itthon érvényesíteni, maximum azt tudod csinálni, hogy feladod Postán - Kínai címre).

2016. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 nekem88 válasza:
Szóval maagadnak akarod... :D Vedd meg nyugodtan,a többiek meg csak irigykednek majd !
2016. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Klont nevegyel mert arra sem fogja tudni hasznalni amire gondolod h hasznalna ...
2016. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!