Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit szóltok ehhez? Itt vagyok...

Mit szóltok ehhez? Itt vagyok a mesterképzés közepén, és az édesanyámnak mondtam, hogy lehet, hogy PhD-zni is akarok. Erre kinevetett, hogy az én nevem előtt ott lehet a dr. Rövidítés.

Figyelt kérdés

most mondjátok meg, erre mit lehetne reagálni?


miért nevetett ki az édesanyám?


mit tegyek?



2014. jún. 23. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
próbáld az ő szemszögéből nézni a dolgot, aztán nevess vele együtt
2014. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

#1


na de milyen szemszög? hogy érted ezt?

2014. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ugye nem komoly kerdes. Ugye nem. Mesterkepzes kozepen ilyenen kiakadni eleg vicces. Anyam szerint mar a mester is tulzas, nem mrg a phd, de egyszeru, nem kell vele leallni vitazni, ez ennyi.
2014. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

"a mester is tulzas"


már miért lenne túlzás??

régen , amikor még nem volt szétbontva a képzés, az felért egy mesterrel

:)

2014. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván semmit nem jelent a dr már. Manapság barki, a hulye is lehet dr barmilyen büfé szakon. Mond meg anyukadnak h nem a te hibad h dr-t osztogatnak. Gondolom más miatt akarsz phd-zni nem a dr miatt. Nem hiszem h számit barmit h kinek van ott a neve elott es kinek nem :) gondolom anyukad olyan generácio ahol még nagy dolog volt h valaki dr. Ma már nincs különbség ha valaki gyogyito orvos és dr meg ha festészetbol olyan tudomanyos fokozatot kapott akkor is dr. Ez persze szégyen de ez van, ez nem a ti hibad ilyen a rendszer.
2014. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Mesterképzés közepén azért már vagy elég felnőtt ahhoz, hogy leülj édesanyáddal megbeszélni, mi a problémája. Az is lehet, hogy nagy teher neki már a mesterképzést is finanszírozni, erre bejelentetted, hogy még tovább maradsz a képzésben. Nem tudom, csak találgattam.
2014. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hova jársz?

Milyen képzésre?

2014. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd azt, ha megcsinálod a doktorit, akkor lehetsz tansegéd az egyetemen és lesz fix fizetésed is -

Lehet csak nem tudja mit jelent a PhD, mert az nem csak abból áll, hogy utána odarakhatod a neved elé

2014. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg édesanyáddal, miért akarsz PhD-ra menni és ez mit jelent neki, meg hogy ő miért nevetett ki. Lehet, hogy nem tart alkalmasnak, lehet hogy nem tudja mivel jár (pl. havi 92 ezer? nettó jövedelemmel).
2014. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!