Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem küldi el az iPhone...

Miért nem küldi el az iPhone 4S az SMS-T?

Figyelt kérdés

Megírom az SMS-T, rámegyek arra, hogy Küldés és egyszerűen nem küldi ez.

Az írja ki, hogy Nincs kézbesítve. Nem tudok vele semmi sem csinálni.

Miért csinálja ezt?



2016. okt. 31. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót. Ő tudja rendezni.
2016. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szám esetén csinálja ezt vagy mindig?

Nekem akkor csinált ilyet amikor címzetthez beírtam az illető címjegyzékben szereplő nevét és nem kontaktként választottam ki, elvileg jól írtam de nem tetszett neki.

2016. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem is iPhone 4S-em van, és nekem sem küldte el eddig az üzeneteket. Elvittük a Telenorhoz és mondták hogy a központi rendszerben volt elállítva valami. Utána már jó volt. Érdemes megnézetni. :) hajrá
2016. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem minden telefonszám esetében csinálja ezt. De már kezd nagyon bosszantó lenni. A szolgáltatónál lehet akkor a probléma? Vagy Jobs uraság elszúrt valamit?
2016. okt. 31. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Azok a telefonszámok is +36xxx formában vannak beírva amelyeknél ezek történnek?
2016. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felhívod az ügyfélszolgálatot, elküldik a beállításokat.

Teló ki-be kapcs és voilá!

2016. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annak kapcsolják be, aki kéri. Mert az sms az fizetős. Sokan meg azt hiszik, hogy ingyenes...azt nyomják neki. De ha a tulaj kéri, akkor tudja is, hogy fizetni kell...ez a lényege. Az MMS dettó.
2016. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Annak kapcsolják be, aki kéri."

Az SMS-t nem kell engedélyezni. Alapból használható ha a készülékben a szolgáltatóközpont beállítások stimmelnek.

Esetleg mivel iPhoneról van szó, lehet hogy az iMessage szolgáltatást használod, amihez internet elérés kell.

És ha olyankor akarsz üzenetet küldeni hogy pl. se mobilnet se wifi nem áll rendelkezésre, akkor jogos hogy nem küldi el.

2016. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bármely telefonszámmal ezt csinálja. Nem az iMessage a hibás, mert próbáltam már kikapcsolni és úgy sem volt jó. Illetve internettel is, de sajnos ugyan az.
2016. okt. 31. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!