Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan vegyek kínai mobilt...

Kalebmiri kérdése:

Honnan vegyek kínai mobilt Karácsonyra szerintetek?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak nézek telefont Karácsonyra, és sokat olvastam már a kínai telefonokról. Inkább jókat, de volt 1-2 rossz vélemény is, ami kicsit elbizonytalanított. Mindenképp olyan kéne, ahol garanciát adnak rá (akár 2év). Eddig a Xiaoimit, Huaweit, Asust néztem, de meggyőzhető vagyok másról is. Köszi! :)

2016. nov. 2. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mexikóból ;D
2016. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Herta Zsolt válasza:

Szia!


Én kb fél éve vásároltam egy Xiaomi típusú készüléket. Teljesen meg vagyok vele elégedve, tökéletesen működik. 4G is hibátlanul működik. Én 1 év +1 év magyar garanciával vettem. Azt hiszem a +1 év garancia 6 ezer forint volt, már nem emlékszem. Én a puremobile.hu-ból rendeltem meg, 2 nap alatt hozta a futár, nagyon korrektek voltak. Remélem segítettem a döntésben.

2016. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1@ "mexikóból": Köszi, hogy értelmes hozzászólásoddal segítettél a döntésben.


2@Bocsi, az eustock-ról eddig csak rosszat hallottam, tőlük biztosan nem rendelek.


3@ Köszönöm, megnézem őket. A garancia része eddig megfogott.

2016. nov. 2. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, +1 a puremobile.hu-nak :D
2016. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is kiindulási pontnak: mennyit költenél rá? És persze anyukád mire használná, mik az elvárásai?

Amúgy az Eustock nagyon jó, korrekt webshop, aki rosszat terjeszt róla, az hazudik!

2016. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mondjuk édesanyámnak nem vettem volna ilyen telefont, de az Oukitel is kínai, és jó áron van. Szerintem itt a legolcsóbb most: [link]
2016. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!