Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60-70ezerért megéri kínai...

60-70ezerért megéri kínai okostelefont venni vagy ennyiért inkább mást?

Figyelt kérdés
60-70 ezerért kínait vegyek vagy inkább más márkát válasszak?

2016. nov. 1. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, általában megéri. Vásárlás előtt nem árt ha utána olvasol a választott márkának és tipusnak.


A Doogee, Blackwiev, Xiaomi, Vernee, LeTv( vagy régi nevükön Leaco) megbízható minőségi készülékeket gyárt.

2016. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen..

Nekem Jiayu van lassan 3 éve, nem akar tönkremenni.

Ez G2S, van még itt az utódja is, az G2F, 4 magos, 1,3-as, pihen a szekrényben, hátha romlik a másik.

Észrevehetően csak a telepítésekben gyorsabb, napi használatban nem látszik észrevehető különbség.

2016. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 éve van meg a G2F-em. Egyszer kellett kijelzőt cserélni benne mert sikeresen összetörtem. Amúgy a mai napig ugyan úgy üzemel mint amikor megvettem. Kicsit sajnálom, hogy a Jiayu nem készít egy modernebb utódot ennek a modellnek ugyan ekkora méretben.
2016. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lio77 ***** válasza:
Annyiért szerintem a P9 lite is kijön már(70 környékén van).De a Xiaomi-nak is van már ebben a kategóriában jó telefonja.
2016. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Xiaominak minden kategóriában van jó telefonja :)
2016. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kínaiak is ugyanolyan jó minőségűek, mint más márkák, én nem választom külön őket!

Ennyiért Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32GB, Xiaomi Redmi Mi Max, vagy Meizu M3 Note 32GB a legjobbak!

2016. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Minden telefon kínai... Ami nem, az hamisítvány.

Attól, hogy egy ismert nyugati, koreai vagy japán gyártó neve van ráírva, még semmivel nem jobb, mint amelyikre nem.

2016. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!