Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy kínai fiúnak mit lehet...

Egy kínai fiúnak mit lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem új az osztályban..es őt húztam az osztályból..mert nálunk karácsonykor húzunk embereket és akit húzunk annak kell ajándékot venni..

2014. nov. 27. 17:19
 1/6 anonim válasza:
100%
Ugyanazt, mint amit egy európainak venél: ne légy rasszista :D De tényleg, a csoki+kulcstartó mindig be szokott válni az osztálykarácsonynál
2014. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
pl Evőpálcika, belegravírozva hogy kitől kinek, szép kis dobozban... Arrafelé értékelik az ilyesmit, bár nem tudom milyen árban lenne. Bár én nem vagyok már gyerek, de ha kínai ismerősnek, jóbarátnak vásárolnék, ez lenne az első gondolatom, persze mást belevésve, kicsit flancosabban. Franc se tudja, ha ez túl drága, akkor csokimiki... :D
2014. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan azt, amit egy magyarnak.
2014. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%
Szecuáni cirkét.
2014. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hány éves?

Én pont azért mert kínai, magyar dolgokat adnék neki. Menj el a karácsonyi vásárba, ott vannak kifejezetten magyar dolgok (de nem kalocsai mintás könyvjelzőre gondolok), mondjuk mézeskalács, de azt még te is tudsz csinálni..

( [link] )

2014. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! :)
2014. nov. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!