Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek Lassú az Iphone 4s?

Nektek Lassú az Iphone 4s?

Figyelt kérdés
szeretnék rendelni, és gondolom megkérdem mik a tapasztalatok 2016 ban. :) ?

2016. nov. 2. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz rendelni, gyorsaságot a telefonhoz?
2016. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyílván telefont szeretnék rendelni.. -.-
2016. nov. 2. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
4s-t már semmiképpen szerintem. 4 éves telefon, hamarosan megszűnik a támogatottsága is, és már tavaly is döglassú volt
2016. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz ne vegyél 4s-t, max ha csak telefonálásra veszed, de akkor is csak iOS 7.x rendszerrel, használtan.

5s kb. az utolsó ami még ajánlott, kis jóindulattal. De az is csak használtan. Újonnan már nem éri meg venni.

2016. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 értelmes választ! :)
2016. nov. 2. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Barátnőmnek 4S van, 2 és fél éves, 9.5 IOS van rajta, persze lassabb, mint a ma elvárt teljesítmény, de ő csak telefonál és Indexet olvas vele, arra jó, netezésre már nem. Maga a telefon nem lassú amúgy, mindent azonnal megnyit, a progik bezárásával van gond.

De csatlakozom az előző hozzászólókhoz, mert 5S még ugyan jó, de nem tudjuk meddig, én már minimum SE-t javaslok, ha elég a 4"-os kijelző.

2016. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jó lenne az Iphone

SE de 500$-dollár. :(

2016. nov. 3. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is drága, de tetszik nagyon.
2016. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!