Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnek venni...

Telefont szeretnek venni 60000 Ft-ig. Tudnátok ajánlani? Jó kamera, jó antenna, erős aksi kellene

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nekem Sony Xperia m4 van. Nekem eléggé bevált. Két hiát fedeztem fel rajta. Egyik hogy a 8 GB Belső tárhely nem valami sok. A másik hogy a kamera közelre szarul fókuszál. Messzebbre jó képet csinál. De ha mondjuk a kezembe tartok egy átmérő 10-es esztergált munkadarabot ahol ilyen váll olyan váll amolyan sarokletörés. Akkor azok annyira nem lesznek jól kivehetők. De ha mondjuk messzebbre fényképezek. Közelítés nélkül, nem remegő kézzel. Majd az elkészített képre ránagyítok akkor egy autó rendszáma leolvasható kb 40-50 méter távolságból simán. De még akár messzebbről is.
2016. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Xiaomi redmi 3s prime, nagy aksi, b20 támogatás, a kamera hozza azt amit egy középkoriás telefontól elvárható.
2016. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem egy Doogee F5 készülék van. Megbízható. 3 Giga Ram. 8 magos Proci, azért elég jó. 13 megapixeles sony kamera. Eg baj van. A mérete. Mint ahigy azt a kínai gyártóktól már megszokhattuk. 5,5" nekem nagyon nagy, ezért kell leváltanom.

Amúgy áprilisba vettem 60 -ért Budapesten a Puremobile-ba.

13/L

2016. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. nov. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!