Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Átpakoltam egy...

Mit tegyek? Átpakoltam egy régebbi telefonomba a simet és az sd-kártyát, de asim kártyán lévő adatok (telszámok, képek) nem jelennek meg. Miért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A telefonszámok akkor lehetnek sim-en ha kifejezetten azon tároltad, vagy csere előtt direkt rámásoltad a számokat. Ugyanakkor alapértelmezésben ez a telefon belső memóriájában van/vagy a használt app felhőtárhelyében, nem pedig a sd-n. Ha át is rakod a sim-re a telszámokat, akkor egy csomó járulékos adat elveszik majd, mert a sim adat tárolása igen csak korlátozott, de nem is arra való.


A képek az más kérdés. Ha valóban az sd kártyán vannak, akkor ott vannak az új telefonba is. Azt egy fájlkezelővel meg kell, hogy találd. Ha azonban az előző telefonnál a teló belső memóriája volt az alapértelmezés, akkor hiába veszed ki a sd-t ott nem lesz semmi. Ha a másik telefon olyan régi, hogy nem kezeli a képeidet, akkor persze semmiképpen nem megy majd.

2016. nov. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miről mire cserélted a készülékeid?
2016. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ó,basszus, na az lehet akkor hogy nem a simen tárolta...:D Köszi a választ!


2.kommentelő: egy Lenovobol tettem amúgy át az előző Alcatelbe mert új akksit kell hozzá rendelnem..

2016. nov. 4. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

2 Lenovobol tettem amúgy át az előző Alcatelbe"

Na ettől okosabb nem lettem.

De mindegy, valószínűleg a készülékre vannak mentve azok amiket hiányolsz.

2016. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!