Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony vagy samsung telefont...

Sony vagy samsung telefont érdemesebb vásárolni vélemények?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 16:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Android..
2016. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Osynho ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzért. És pont azért nem mindegy, mert android. :)
2016. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Egyebkent en atlag felhasznalokent abszolut mindegynek tartom. Android android mindegyiken. Sose ertettem ezt a mizeriat, hogy ezt vedd meg mert ez stock android azt vedd meg stb. Nem mindegy milyen android? Minden androidon leallnak az appok fagyogat nem jol optimalizalt stb. Ne gyertek azzal, hogy hulye vagy stb. Tobb androidos telot is hasznaltam, azzal se gyertek hogy nem a 20 000 ezres telefonrol kell itelni, hanem a csucskeszulekrol meg a nexusokrol, mert nem olcso androidot hasznaltam. Mindegyiken leallnak sokszor az appok. Meg ha nem is lassu maga a rendszer, mert mar van jo hardver, de akkor sem stabil. Es igen, tenyleg teljesen mindegy mit veszel. Beszelni egyik sem tud, android fut mindegyiken. Szoval, ha a markak kozott valogatsz, ne a rendszer miatt erdekeljen, hogy melyiket veszed, hanem ar/ertek aranyt vedd figyelembe. Sonyt nem vennek, tularazottak. A Samsungok sem a legjobban arazottak, a Huawei szerintem korrekt az arazasban. A hardvert figyeld, higy milyen. Ram minimum 2 gb de inkabb tobb, processzor mar mind 4 magos szinte, vagy 8. Valami erosebb procist keress. Kijelzob felbontasban 5 colosnal a HD ennel nagyobbnal a Full HD tokeletesen megfelel. Ezt a mizeriat sem ertem, teljesen felesleges hulyeseg a 4K felbontas, akarki akarmit mond errol.
2016. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
szerintem Sony Z5 lesz 100 ezerért nagyon megtetszett :)
2016. nov. 3. 19:47
 5/40 Osynho ***** válasza:
Átlag felhasználás estén sem mindegy a gyári szoftver, vannak csúnyán elbaltázottak és vannak jobban sikerültek. Hogy belassul, fagy, stb, alap értelmezett módon, azzel nem értek egyet. Ugyanakkor tökéletes telefon és tökéletes oprendszer se létezik. Még akkor se, ha nem android... :)
2016. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenki használt már S7Edge-t és mindenkinél pár év múlva szaggatott és lefagyott :DDDD
2016. nov. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szivtal utolso, de az s7 edge szoba sem kerukt ezen az oldalon, de amugy igen, sz.r telefon, mint minden szarszung.
2016. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Szerintem vitázni ezen felesleges kinek a pap kinek a pap né mindenkinek lehet saját véleménye bármely telefonról avagy márkákról. De mostmár sikerült döntenem mindenképp SOny z5 telefonnál maradok :)
2016. nov. 4. 08:32
 9/40 anonim ***** válasza:
Fáj a szivecskéd hogy jelenleg a legjobb telefon a piacon? Gyakorlatban és elméletileg is?
2016. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s7 edge a legjobb a piacon? Ne nevettess kerlek. Antutu Benchmark szerint is, es sok mas tesztprogram, ey tesztoldal szerint is az iphone 7 a legjobb. Az apple legalabb sajat rendszert hasznal, meg ha kisse tularazott is. De amugy meg ez sem feltetlen igaz, hogy tularazott, csak nem kell szaladni erte rogton, minent megjelenik, raersz fel ev mulva is megvenni, akkor is jo telefon marad, meg az iphone 6s plus is lazan veri. Valahogy csak nevetni tudok, amikor kiemelnek egy androidos keszuleket, hogy az a legjobb a piacon. Miert is? Amikor azt az instabil koppintott nyilvanos rendszert hasznalja, amit barmelyik mas gyarto a noname kinaitol kezdve a blackberryig. Nem tudom miert van sz, hogy sok youtube blogger, es filmes, videos szakmaban dolgozo szemely apple termeket hasznal. Talan mert azon tudsz normalisan dgozni? Magyarosi Csaba az egyik legismertebb magyar youtubes blogger is tobbszor elmondta, miert az apple termekek a legjobbak. Sajat rendszer, maximalis stabilitas, osszehangolt mukodes a termekek kozott. Androidosok allabdoan ezzel jonnek, hogy az android legalabb kompatibilis sok mindennel. Kerlek, ki akarja iphone felhasznalokent, hogy kompatibilis legyen windowssal meg mindennel, amikor az app storeba tobb minden van, mint androidra. Meg ezzel jonnek, hogy de app storen mindenert fizetni kell. Hidd el, nem okoz gondot 150 Ft egy alkalmazasert, ha a telefont meg tudtam venni. Amugy meg rengeteg ingyenes app van arra is. Akkor mivel jobb az android? Szemelyre szabhato? Nagyszeru. Tudsz ra tenni egy ios launchert a play aruhazbol, hogy ugy nezzen ki, mint egy iphone. Sokan ezt csinaljak, de tudnam akkor miert dicsoitik, ha ios kinezetet adnak neki tobb millioan. Van rajta sok widget? Mire jo? Ioson minden app jo helyen van, es mar widget is van ezen is, es minden funkcio konnyen elerheto. 4k videofelvetel, masodpercenkent 12 kepet is csinal, amibol automatikusan kivalaszthato a jol sikerult foto, csak, hogy aprocska alapfunkciokat emlitsek.
2016. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!