Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony vagy samsung telefont...

Sony vagy samsung telefont érdemesebb vásárolni vélemények?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 16:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szarul néz ki? A kábel? Divatmajom, kussolj már...
2016. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Osynho ***** válasza:

Az átalakítóval az a baj, hogy hülyén néz ki egy ilyen drága telefonon, egyszerűen nem elegáns. A másik, hogy nem tudsz tölteni közben. A harmadik, hogy aki a kábeles fülest használ, az jóval többször fogja ugyanazt a csatlakozót használni, így az jóval hamarabb fog tönkremenni. Erre voltak számítások, jelentősen megrövidíti az élettartamát. Az Apple marketingje szerint azért jó ez a megoldás, mert ők a teljes vezeték mentességre törekszenek. Ez tök jó, így 2016 végén, de egyrészt nem kapsz vezeték nélküli fülest alapból a drága csúcskészüléked mellé, másrészt, akkor már a töltés is lehetne wireless... Vagy mondjuk egy nyamvadt gyorstöltést tudhatna a készülék és akkor mondjuk nem lenne fél nap feltölteni egy iPhone Plus-t.


A kijelzőknél a pixelháború valóban feleslegesnek tűnik néha, de az összehasonlításból kifelejtettétek, hogy a Samsungban amoled kijelző van. Más szint, mint egy ips panel, akármilyen jó is az utóbbi. Olyan feketét sose fog tudni egy lcd, mint egy amoled. Olvastam is olyan hírakat, hogy a következő iPhoneban váltanak is.

2016. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem süllyedek le a TE színtedre. Látszik hogy kifogytál az érvekből és most csecsemő módjára beduzzogtál hogy NEKEM van igazam. Nem baj majd legközelebb nyersz hangszórót.
2016. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

#23

A kábel sose volt szép, fülesnél se.


Akinek van pénze 200-300ezres telefonokra, annak van pénze egy vezeték nélküli fülesre is.


Ha meg annyira nagyon zavar az akksi, hogy költenél plusz pénzt vezeték nélküli töltése, akkor tessék: [link]

Igaz, zenét nem lehet hallgatni közben.

2016. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Vegyek rá egy tokot? Na ne nevettes :"DDD

Értem én hogy alma így úgy, csak akkor nem értem miért kell itt osztani az észt? Sz@.r kész puttum. Ez az igazság

2016. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
#25 Jézus, magadtól vagy ilyen hülye, vagy valaki fogja a kezed? Szerinted miért gyártanak külső akkumulátorokat? Mert rengetegen veszik. És miért microUSB-sből gyártanak a legtöbbet? Mert rengeteg android felhasználó veszi. És ez micsoda? Egy olyan külső akkumulátor, ami egy tokba van építve, így nem kell külön hordani. Aki hülye, haljon meg, robbanásban egy Note 7-el...
2016. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Eddig vették, mostmár hogy kibírja a legtöbb csúcskészülék 2 napig, felesleges. Amúgy elég balf.@sz lehetsz ha beveszed a média szennyét.. ugyanis ugyan annyi az esélye hogy felrobban a kis ájfónodcskád.
2016. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Megnézném, mikor bírja ki két napig...

Felrobbant több Note 7 töltés közben, és felrobbant egy iPhone, szállítás közben. Szerinted? Ugyanaz a kettő? Nem hinném.

2016. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

S7 Edge:


Internet használati idő (3G) (óra)

Maximum 11


Videó lejátszási idő (óra)

Maximum 15


Internet használati idő (Wi-Fi) (óra)

Maximum 15


Beszélgetési idő (3G WCDMA) (óra)

Maximum 22


Audió lejátszási idő (óra)

Maximum 45


És akkor képzeld el, hogy kevered őket. Tegyük fel, dolgozó ember vagy, nem hallgatsz folyton zenét, viszont internet az kell, tehát 3G. Jó sokat merít, 11 óráig bírja. Aztán hazaérsz, WiFi 15 órát bírna, de te az utcán zenét is hallgattál, ami 45 óra max. Aztán este pedig videót nézel, ami megint csak 15 óra. Biztos nem bír ki 2 napot. (8 óra 3G, 1 óra zene, 5 óra WiFi, 2 óra videó kb) Ennyit erről.

2016. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Átlagos felhasználással kibír. Ez már csak szőrszálhasogatás. Én nem azt mondtam hogy 2 napot kibír 48 órás képernyő idővel... Jobb lett volna figyelni nyelvtanórán....
2016. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!