Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Xiaomi redmi 3...

Iphone 5s vagy Xiaomi redmi 3 pro?

Figyelt kérdés
Igazából az iphone érdekelne kinek milyen véleménye van róla kamerák és tárhely 16gb szempontjából? Megéri e venni még 5s-t? valamint a xiaomi amire félve gondolok hisz nem egy mindennapi márka 3s nem tudok róla semmi. Hozzáértők és/vagy tulajdonosok véleménye tanácsa érdekelne.

2016. nov. 4. 13:22
 1/4 macu válasza:

Alapvetően két teljesen különböző telefont dobtál fel. Lehet nyers adatokat egymással szembe állítani ( [link] attól függ mire kell.


Nekem Xiaomi Redmi 3-am van szolgálati telefonnak, és annak kiváló. Óriási az akksija, rendkívül sokáig bírja. Ha megnézed az összehasonlítást több mint 2,5-szer nagyobb kapacitású az 5S-nél. Egy Redmi 3 Pro-t ebayről 40-50 ezerért vadi újonan megveszel. Az 5S-ek még most is drágábbak.


Szerintem az alapján dönts, hogy melyik oprendszert preferálod.

2016. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom hogy a samsungok nem birjak nalam vagy az android mivel a szervizben nem javitottak a telom csak ramondtak igy nem tudom mi az igazi problema a rendszer vagy a marka.
2016. nov. 4. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Xiaomi Redmi 3 pro van, de sajnos nem volt még Iphone telefonom, de nem is kéne...szóval összehasonlítást nem tudok szolgálni, viszont a Xiaomi telefont bátran ajánlom, igaz a haverok előtt nem tudsz menőzni ezzel mert hát nem hangzatos Iphone telefon márkáról van szó.

Viszont szerintem egy elég ár/felhasználó barát telefon a Xiaomi, aksija mint már előző írta erőssége, nagyobb játékokat is lazán futtat,kijelzője is patent nem beszélve a anyaghasználatáról ami fémvázas ilyen árban ritka!

Negatívként annyit mondanék hogy sötétben/szürkületben fényképezni nem olyan szuper képeket csinál, de hát árához képest szerintem kár előhozni ezt.

2016. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kadik ***** válasza:

Én is Redmi 3 Pro-t használok és amíóta azt használom sokkal népszerűbb lettem, mindenki azt kérdezi "ez milyen telefon" , én elmondom a specifikációit és az árát, nő meg hogy Xiaomi és azonnal leesik az áluk.


Mondjuk nekem hozzáértők az ismerőseim és aki kicsit is ért a telefonokhoz az Xiaomi vesz.


Pláne a MIUI opprendszer, teljesen testreszabható, több ezer téma (igen van több száz IOS is, amik még a bekapcsoló animáció is megváltoztatják IOS-esre).


Plussz az ujjlenyomat leolvasó, az infra led (bármilyen eszközhöz használhatod távirányitóként), nő meg a gyönyörű kijelző, a nagyon jó kamera, az elrejtett (szintén testreszabható) értesítési led

2016. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!