Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert meno az Iphone es miert...

Miert meno az Iphone es miert ilyen draga? Megeri az arat? Erdemes venni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
mert,megteheti,megéri
2016. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha kihasználod a lehetöségeit vagy villogni akarsz vele akkor neked megéri.
2016. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon ilyen drága, az USA-ban pl jóval olcsóbb. Nálunk többnyire státuszszimbólum, sokan hitelre, illetve részletre veszik, mert amúgy nem engedhetnék meg maguknak. (Én sose vennék olyan telefont, amit ne tudnék egy összegben kifizetni.) A férjemnek van egy 6S-e; nem rossz, de nem is jobb, mint a fele ennyiért kapható egyéb telefonok. Nem egy hibátlanul működő csodakészülék. Erősen túlárazott termékek, de itthon nagyon jó a marketingje; jól megcélozták azokat az embereket, akik többnek, gazdagabbnak szeretnének látszani.
2016. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Azért menő mert kevesebben tudják megvenni az ára miatt, azért drága mert mert a gyártó szerint "menő" és tudják hogy sokan kiadnak rá ennyi pénzt mert hangzatos márka.


Neméri meg megvenni mert ennél vannak 2x jobb hardveresen felszerelt telefonok.

Aki megveszi 10% szoftverre miatt (azért jobb az androidnál szerintem) 90% puncimágnesként használja!

2016. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Az én iPhone-om 7 éves lesz, és még semmi problémája nincsen. Megéri szerintem.
2016. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
első vagyok nem értem mi a bajotok a kommentemmel, Nem fagy le a telefonod szép képeket tudsz vele csinálni ha el akarod adni használtan még van rá jelentkező aki fizetne használt telefonodért mert ugyan olyan gyors mint mikor megvették egyszóval időtálló és az hogy drága az relatív 100ért már kapsz egy 5s-t nekem is az van és hibátlan.
2016. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
"Iligyek!"
2016. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy egy Rolls-Royce miért drága és megéri-e? Nyilván szép, jó, sokat költenek fejlesztésre, stb. De vannak olcsóbb jó telefonok is. Egy "mezei" felhasználó nem aknázza ki a Iphone lehetőségeit. Ahogy én se értek a kocsikhoz, és csak azt látom, hogy a Rolls-Royce szép, négy kereke van, összességében mégis csak egy autó, de rengetegbe kerül.
2016. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Egy "mezei" felhasználó nem aknázza ki a Iphone lehetőségeit.


áruld már el hogy mire lehetne még használni egy iphonet még azon felül amire egy átlag felhasználó használja, mi az hogy nem használj ki az átlag? nagyon érdekelne esküszön kipróbálom:)

2016. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk használsz felhőt, vagy szinkronizálod az Iphone-t számítógéppel? Egy átlag user azt se tudja, mi az az iCloud.
2016. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!