Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Samsung Galaxy S7 edge...

SOS! Samsung Galaxy S7 edge fél évig használt készülékemet szerintetek megéri lecserélni egy új Sony Xperia XZ telefonra?

Figyelt kérdés

Nekem szinte csak sony telefonjaim voltak, és imádtam is őket, de a tavalyi meg az idei év során kicsit legyengültek, ezért vettem samsungot. Az érdekelne, hogy tudás/,hardver/ár/érték arányban megéri-e elcserélni.

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2016. nov. 4. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak a kamera nagyobb felbontású, de az érzékenysége nokedli, a kijelző nulla, a maradék se tud többet mint az S7. Szóval nem érdemes. Szerintem.

[link]

2016. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, semmivel se tud többet a ZX.


Arról meg ne is beszéljük, hogy a ZX a több mint fél éves csúcstelók hardverét kapta meg.. (lásd Lg G5)


Sony nagyon levan maradva sajna.

2016. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre en csak annyit tudok mondani, hogy nekem a Sony mar leirta magat nagyon, es soha a budos eletbe nem vennek Sony-t. Lehet, hogy mar jok, vagy jok lesznek a jovoben, de a kozeljovoben biztos nem veszek egy sony-t sem, mivel undorito a Z szeria. Nekem is rengeteg Sony telom volt, es lecsereltem en is Edge-re, es egyszeruen semmi problemam nincs vele. Tartsd meg azt az S7 Edge-t, nekem nagyon tetszik mindene, design, gyorsasag, kameranal jobbat meg nem lattam, meg meg lehetne sorolni boven, de nyilvan tudod, ha neked is van :)
2016. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
xz*
2016. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. nov. 4. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem éri meg, de en a helyedben kiprobalnam a sony-t boltokban stb es ha tetszik akkor lecserelni, igazabol hasznalatban ugyan olyan lesz, csak amit a tobbiek leirtaka higy pl a kijelzo felbontasa kisebb stb...
2016. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alex Fly ***** válasza:

Kérdés, hogy egy új telefon mennyivel használhatóbb, mint egy fél éves (ami szintén újnak tekinthető) és ez megéri-e a költségeket.

Az esetek 95%-ában erre a válasz NEM, de ezt más nem döntheti el helyetted...

2016. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az s7 edgemet nem cserélném le semmire, nekem is sonyaim voltak de a közeljövőben nem készülök sonyra váltani marad a samu sztem jobb ...
2016. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem! Elég kicsi a differencia a két készülék között, de a Sony javára. Egyébként nekem XZ-m van és brutál jó készülék, nem is értem miért szólják le. Gyönyörű tündöklő kék színű, a kategóriájában éllovas processzorral és grafikus gyorsítóval van felszerelve. Az, hogy 3gb ram van benne és nem 4 semmit sem von le a felhasználói élményből mert a kijelzőjét nem csinálták feleslegesen nagy felbontásúra (bőven elég a full hd). A kamerája kb egy szinten van az s7-el ami dícséret mert a felső kategóriás Samsungok ezen a téren nagyon jók. Szóval nézd. Ha jó árat kapsz érte és nem vagy hűséges akkor le lehet cserélni, de buksz majd az üzleten úgy kalkulálj. A Sony telók továbbra is nagyon jók. Két dologban hibáznak. Az egyik a gyenge marketing, a másik meg a középkategóriás készülékek árazása ami rendre magasabb mint a hasonló tudású konkurens készülékeké. De ami a telokat illeti azok jók továbbra is. ÜDV: Egy Sony fan :)
2016. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" nem is értem miért szólják le."

Ha nem tudod, olvasd el mit írtunk.


"mert a kijelzőjét nem csinálták feleslegesen nagy felbontásúra (bőven elég a full hd)."

Ja, de a szoftver viszont nagy felbontásra készült ami rajta fut, így semmivel sincs előrébb, ez már a Z szériában is ugyanígy volt megoldva. Mellesleg nem érződik az árán hogy egy jóval gyengébb megjelenítővel szerelték az S7-el összevetve.


"a középkategóriás készülékek árazása ami rendre magasabb mint a hasonló tudású konkurens készülékeké. "

Erről beszéltünk. Van egy jobb ár-érték arányú készüléke, ami semmivel sem rosszabb a Sonytól.

Attól csak úgy tud megszabadulni ha veszít az üzleten. Plusz azon is veszít alapjában véve, ha indokolatlanul magasabb áron vesz egy másikat.


Senki nem mondta hogy rossz a Sony. Vennék én is ha olcsó lenne. de a pénzemért inkább azt választom amivel többet kapok. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

2016. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!