Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek érdemes csúcskategóriás...

Kinek érdemes csúcskategóriás mobiltelefont venni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasni itt is, amikor valaki leírja, hogy mire használná a telefont, olyan válaszok jönnek, hogy erre a célra nem kell csúcskészülék stb. Sokan viszont mégis megveszik a csúcskészüléket, amikor csak messengereznek, facebookoznak, instagramot és snapchatet használják rajta. Erre a célra tökéletesen megfelelne tényleg a középkategória is. Akkor milyen extra funkciók vannak a csúcskészülékekben, és kiknek érdemes ilyet venni? (csúcskészülék alatt a Samsung galaxy s7 és s7 edge, iphone 6s, 7, lg g5 és Huawei p9-et értem, hirtelen ennyi jutott eszembe)

2016. nov. 5. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Akinek van rá pénze. :D Sokszor szempont az is hogy jól nézzen ki egy készülék, ami középkategóriában azért nem túl gyakori. Főleg ha értelmes telefont akar az ember.
2016. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki bírja ranggal, meg pénzzel, meg aki ezeket majmolja.
2016. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Nekem is iPhone7-em van, mivel nem okozott anyagi terhet a megvetele, valamint ez tetszett a legjobban. Pedig en sem hasznalom semmi "komolyabbra", de megis jobb egy megbizhato telefon, ami nem lassul, nem fagy.

Kerdesedre a valasz: Annak, aki anyagilag megteheti.

2016. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Meg annak éri meg, aki (most jövök én a képbe) ki is használja a csúcskészülékét.


Nekem note 5 van, és rajzolok rajta, képeket/videókat szerkesztek,videókat vágok, rengeteget fotózok vele, excelt használok, sűrűn játszom a komoly grafikás játékokkal, filmet nezek rajta 1080p-be, szóval mindenre használom amire csak lehet.


És nem volt rá csak úgy pénzem a semmiből (apuci anyuci nem adott rá semmit)


Szépen vártam, hogy essen az ára egy kicsit, túlóráztam, sporóltam és megvettem.


Ez a Tudatos vásárlás. Mikor olyat veszünk amire tényleg szükségünk van, és nem csak azért, hogy menőzzünk vele, meg hogy jól nézki a teló..

2016. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2016. nov. 5. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából teljesen sose tudod kihasználni, viszont vannak olyan funkciók vagy extrák amit csak a csúcskategóriában vannak meg. Csak hogy párat soroljak:

Röccenésmentes játékmenet felvétellel 1080p.

1440p kijelző.

4k kamera, videó

2016. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan le lehet pontozni, latom sok itt a csoro.:) Attol meg hogy valakinek nem tetszik ugyis iPhoneom lesz, akarmennyire is faj. Ez legyen (es lesz is) a legnagyobb oromotok az eletben, hogy le tudtok pontozni.:DD En addig jatszom az iPhone7-el.
2016. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En zold kezet adtam mindenkinek, igazabol felmeres volt reszemrol, mert erdekelt, hogy hanyan irjak azt, hogy pl munkajuk miatt hasznaljak, vagy hanyan akik igazabol nem hasznaljak ki, de megveszik, mert tetszik. Semmi baj nincs szerintem egyik oldallal sem. Elvegre valakinek 200 ezer Ft kiadas nem megterhelo, ha igy van, akkor miert ne tehetne meg, hogy megveszi. Igazavol en is gondolkozok valtason, eddig csak also-kozepkategorias telefonjaim voltak 45 ezer Ft volt a legdragabb, de ahogy egyre jobban keudem eszrevenni, miket is tud, elgondolkoztam, hogy komolyabban ki kellene hasznalni, amit csak tudok rajta, es beruhazni mondjuk egy 70-150 ezres kategoria kozotti keszulekbe, termeszetesen hosszutavra, kb 2-3 evre hasznalni. Vegulis pl a Samsung galaxy S5 is meg eros kozepkategorianak szamit ennyi ido elteltevel, ahogy az iphonek is kb 3-4 evig piackepes telefonok.
2016. nov. 6. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Én igazából azért vettem, mert egyszerűen rühellem a laggolást/fagyásokat/lassulást (igen android rólad beszélek! [és ezzel meg is ástam a síromat XD])


Én nem használom ki teljesen a telefont, játékok is max 1-2 rpg/jrpg azokból is dragon quest féle "pixel" dolgok

Amire használom a zenehallgatás/olvasás/netezés az ágyban/skype/viber nagyon ritkán fényképezés


Szerintem annak érdemes venni aki megengedheti magának

2016. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2016-ban Androidos csúcsmodellnek tapasztaltál laggot szaggatást?
2016. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!