Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes iPhone-ra váltani egy...

Érdemes iPhone-ra váltani egy csúcskategóriás androidról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindig is nagy iPhone ellenes voltam, utáltam, divattelefonnak hívtam, stb. De a hetekben gondolkoztam azon, hogy veszek egyet mert igazán megtetszett. Jelenleg egy Lg g4-es telefonnal rendelkezem, maximálisan elégedett vagyok vele. Nem fagy le, meg ilyenek. Sokan azt mondják az iPhone nem fagy soha, és az android igen. Nekem egyszer nem volt ilyen bajom. Szóval szeretem ezt a telefont. Sokan mondják az iPhone nagyon stabil, maga az iOS rendszer 100x jobb meg minden. Valaki tudna esetleg bármit mondani amiért megérné lecserélni egy mégegyszer mondom csúcskeszuleket iPhone-ra? Persze 6S Plust szeretnék venni, tehát a legújabbat. Vannak az androidban kis dolgok amik tetszenek, mennyire adná vissza az iPhone ezeket? Mindig is a legújabb androidom volt, tehát soha nem volt olyan problémám hogy fagyott vagy ilyesmi. De lehet hogy az iPhone ennél is stabilabb? Azt mondjuk megértem hogy aki egy 50-100 ezres értékű 4.0ás androidról iPhonera váltott, és jobban tetszik neki, de van valami amiért tényleg megérné ennyi pénzt kiadni egy iPhone 6Sért?


Köszi!:)


2016. febr. 1. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha már ifost veszel, akkor várd meg az 7-et, vagy várd meg,míg stabil lesz a Windows Phone 10.
2016. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne cseréld le, mondom ezt úgy hogy 5 éve iphone-om van, nyilván az IOS egy nagyon stabil és jól működő rendszer, de ez hátrány is egyben, ugyanis nem formálható, alakítható a rendszere, mint az android esetében. Tehát emit tud azt tudja nagyon jól, amit nem tud azt meg jobb ha nem akarjuk, hogy tudja (jealbrake csak tönkreteszi). Én szeretem az IOS-t és szeretem az Apple design-ját, meg minden Apple otthon,így nem kérdés, de szerintem az LG, Samsung is tudja mindezt, teát ha nem fogott meg igazán akkor felesleges váltanod!
2016. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Én nem akarlak meggyőzni semmiről de amikor készült rólam egy kép és mondtam a gazdának zavard már át hozzám BT-n, azt mondta, azt nem lehet. Hogy-hogy nem?? Ez Iphone...

Akkor kiakadtam.

Amúgy nekem sem fagyott soha az Android, nem is akadozott, szóval az nálam nem nyerő, hogy az Alma stabil.

Az Android is lehet az, csak nem szabad ész nélkül rápakolni mindent...

2016. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de ha valamivel elégedett vagy azt nem akarod, nem szokták lecserélni. Biztos meg van az indoka. :)


Ha tetszik az iPhone 6S Plus és van is rá keret, akkor nyugodtan vedd meg. Egyáltalán nem fogsz csalódni benne.

Fölösleges várnod a 7-esre, mert a megjelenéséig több, mint 7 hónap van hátra, sőt mire kapható lesz itthon az még + 1 hónap. Ennyi erővel várhatnál a végtelenségig.

2016. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Elégedett vagyok vele, de mégis lecserelnem, hátha az iPhone mégtöbbet nyújt, még könyebb, gyorsabb lesz használni, vagy ellenkezőleg pont nem. Ezert írtam ki ezt a kérdést, hogy mivel tud többet az iPhone.
2016. febr. 1. 23:42
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem maradj az androidnal! Most mar a google is sokkal jobban odafigyel az android optimalizalasara,nem lassul,nem fagy egyaltalan stb... Tudom ajanlani a leendo legjobb androidos telefont: Galaxy S7 E-honap 21.-en jelenik meg,en is erre varok.
2016. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Többet nem hiszem , hogy tud. Nekem is ájfon van, de nem ajánlom , hogy lecseréld. Miért? Mert felesleges. Főleg ha nem akad meg semmi problémád nincs a g4 el.
2016. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából le szeretném cserélni, mert félévente mindig cserélgetem a telefonjaimat, szeretnek újakat kipróbálni. A Samsung Galaxy S7-et várom.
2016. febr. 2. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mostmár várd ki az s7 et aztan szeptemberben meg jöhet egy iphone 7.
2016. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!