Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné iPhone 6s-ből a...

Megérné iPhone 6s-ből a 16gb-os verzió?

Figyelt kérdés
Kb 150 zene 100db körüli kepek, instagram, messenger, Facebook, snapchat talán még navigáció de az nem fontos elég a sima térkép:D meg talán 1-2 kisebb jatek.

2016. nov. 6. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bérelsz 99 centért havonta 50 gigás icloudot és semmi gondod nincs, mehet 16gb is.
2016. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam amit 4k-ban veszek fel meg olyan jo kepet csinalok azt átrakom a gépemre.
2016. nov. 6. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
16 gb hat te tudod ... biztos eleg lesz meg viccbol sem vennem :-P
2016. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemely szerint ehhez a tudashoz minimim a 64 gb-st vennem. Azt nyugodtan telepakolhatod appokkal, kenyelmesen elfersz rajta. Kb 20 ezer Ft kulonbseg van sok helyen a ketto kozott, ha raszansz egy ipgonera, ne sajnald a nagyobb valtozatra. Szerintem kis tarhellyel eszre sem veszed, hogy egy csucskeszuleket hasznalsz, mert allandoan komprpmisszumokat kell kotni a tarhellyel, hogy ezt vagy azt az appot rateheted-e.
2016. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Az iPhone 6on is gondolkodtam de felek hogy azt 2evig nem tudnam hasznalni, mert mar kicsit gyenge.
2016. nov. 6. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
16gb-ből 10 elérhető szerintem nem elég, illetve i6+om van még hozza a sebességet amit elvárok, viszont ram nekem kevés, néha újraindítja az appokat
2016. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz vétel

És nagyon kevés

2016. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál ezekre bőven elég a 16(10)GB. De ezekre a programokra meg pénzkidobás egy Iphone 6s. Akkor minek a Live Photos? Minek a 4K videó? Minek a szupergyors processzor ha csak "kisebb" játékok használnád? Nem éppen azért szeretnél venni egy csúcstelefont hogy mindent(MINDENT) tudj vele csinálni?

Ez olyan mint ha vennél egy Ferrarit és csak 50el mehetnél vele...


Az meg hogy bérelni felhőben tárhelyet? Hát... Ha nem vagy otthon/wifi közelben gyorsan elröppen az adatforgalom a határhoz.


Szerintem az a +10 ezer ft megéri a 32GBos 6S-t.

De persze ez a te döntésed :)

2016. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!