Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam 55-90e....

Melyiket válasszam 55-90e. Forint közzött?

Figyelt kérdés

Galaxy J5 2016, Galaxy A3/A5 2016 vagy Huawei P9 lite?

inkább a kamera legyen egy erőss közzépkategóriás, galaxy S2 használok 3 éve, nagyon szeretem, de ideje váltani, kicsit tartok a huaweitöl, de ahogy elnezem a p9 lite elegé erőss telefon kozzep kategoriában, ti mit ajánlotok, és használtok?


2016. nov. 8. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Huawei p9 lite ar/ertek aranyban jo szerintem.
2016. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Vernee Apollo Lite-ot tudom javasolni ebben az árkategóriában: többek között - B20 támogatás, 4 GB RAM, 4K videófelvevő.
2016. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemszeretnek a vernee, allwiev hasonlo gyartokig elmenni, huawei ami belefer :)
2016. nov. 8. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A vernee és az allwiev nem egy szinten vannak!
2016. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De, ugyanannyira névtelen ikontalan sz.r márkák. Igazad van kérdező, ne hagyd, hogy minden újonnan alakult kínai újrahasznosított hulladékot rád sózzanak! Vernee. Mekkora hülye név. Mit verne? XD
2016. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!