Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg jobban?...

Pátkai bálint kérdése:

Melyik telefon éri meg jobban? : xiaomi redmi note 3 16/2gb vs xiaomi mi 4c?

Figyelt kérdés

melyik éri meg jobban a pénzét?

melyik erősebb?

melyiknek szebb/jobb a kijelzője?

mobil vr-hoz is lenne használva, melyik jobb erre?


2016. nov. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az mi4c 45 ezer az eustockban 1 év magyar garanciával, a note 3-at ott nem lehet kapni, kínából rendelve pedig annál drágábban jön ki. Itthon 60 alatt nem nagyon láttam árukeresőben, tehát ezek alapján a mi4c sokkal jobban megéri (már ha nem zavarnak a hiányosságok, amiket lentebb írok). Hardveresen, ha a régi (nem pro) note 3-ra gondolsz akkor kb. egy szinten vannak. A mi4c-ben lévő snapdragon 808 grafikus vezérlőben erősebb (játékoknál számíthat), viszont prociban lassabb. A sima note 3-ban lévő helio x10 pedig prociban jobb. Kijelzőben elég jó mindkettő, én redmi note 2-m van és minőségben egy kategória az mi4c-vel (note 3-at még nem láttam, de gondolom ugyanonnan szerzik be.) A mi4c problémája, hogy nincs benne microsd bővíthetőség, illetve ujjlenyomat olvasó. Viszont a kamerája a legjobb ezért az árért (jobb, mint a note3-é). Mobilos vr-hoz mindkettő ugyanannyira jó, mivel full hd a felbontása mindkét telefonnak. A különbség annyi, hogy note 3-mal valószínűleg nagyobb lesz a látómező, mert nagyobb a telefon (viszont emiatt pixelesebb is lesz a kép).
2016. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyi, hogy a helyedben vagy rászánnék egy kicsit többet és vennék egy ilyet: [link]

ebben van b20-as LTE, és jobb hardveresen. Vagy várnék az újabb modellekre: [link]

elég ütősnek ígérkeznek.

2016. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs, a második link rossz: [link]
2016. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! sajnos nem tudok várni és a keret 55e ennyiért pont találtam egy note 3 2/16gb ost de a 4c jobban tetszik!
2016. nov. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!