Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Telefon éri meg?...

Melyik Telefon éri meg? Huawei P9 lite/Samsung galaxy note 4/Xiaomi Redmi Note4?

Figyelt kérdés
ne csak magát a telefont írjátok válaszba hanem indokot is. Illetve ha van tapasztalatotok BÁRMELYIKKEL kapcsolatban azt is írjátok le légyszíves. :)

2016. nov. 8. 19:21
 1/3 Kadik ***** válasza:

A Xiaomi én is nemrég vettem. Magasan ver a többiekre.

- 10 magos processzor!!! 64GB tárhely + bővíthető; gyönyörű kijelző és képek; MIUI rendszer (ez teljesen testreszabható!


A Samsungot és a Huawei-t is használtam, de (pláne ár-érték arányban) a Redmi Note 4 a legjobb!

2016. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen az X magos processzoros érveken, mindig jókat mosolygok és tudom, hogy a válaszadó nem sokat tud az IT technológiáról. A magok számától függetlenül totál fos lehet egy processzor, nem az számít. Az Mi sorozat "csak" 4 az az négy magos mégis magasan veri teljesítményben a Redmiket.


Ettől függetlenül a felsorolt készülékek közül a Redmi a legjobb választás a már felsorolt érvek mellette szólnak. A miuit rendszeresen frissíti a xiaomi és nem olyan gány, mint a touchwiz vagy mi a fene.

2016. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 3 készülék mind nagyon jó választás, amiket felírtál, bár a 3 közül a xiaomival nincs tapasztalatom. De az elő válaszolóval ellentétben nekem például határozottan tetszik a Samsunk Touchwiz kezelőfelülete. A xiaomi állítólag jó ár-értékű mobilokat gyárt, amik tökéletesen használhatók. A Huawei P9 Lite szintén jó készülék, jó áron.


Én mégis a Samsungot venném meg a 3 közül. A Note 4 még mindig egy csúcs telefon. Hiába jó a Xiaomi képernyője, biztos nem jobb a Note 4 kijelzőjénél. A kamera is híresen jó a Noteban. Gyönyörű képeket készít. És hogy hány magos a processzor, az szintén nem árul el semmit. Nem tudom, hogy a Xiaomi mennyire gyors, a Note 4-gyel viszont van némi tapasztalatom, nagyon gyors készülék. Akadásmentesen fut rajta szinte bármilyen program, 3D játékok stb. Lehet vele egyszerűen szerkeszteni a videóidat, vágni, összerakni, zenét tenni alá, stb. Nem annyira jól mint mondjuk egy asztali gépen, de valamilyen szinten képes rá. Továbbá az S Pen is nagyon hasznos tud lenni, akár a képernyőre írásban, szövegkiemelés, jegyzet, skiccet rajzolni valamiről, stb. A kezelőfelületet én nagyon szeretem. Éppen eléggé testreszabható, és valamiért nekem barátibbnak tűnik az alap Androidnál. De ez ízlés kérdése.


A Huawei jó, de nekem annyira nem tetszik. A másik kettőnek nem hiszem, hogy a nyomába ér.


Én a Samsungot ajánlom (amióta használom, nem akarok áttérni se más Androidos telefonra, se IOS-ra. Engem meggyőzött).

2016. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!